kvapocka pred ejakulaciou!

senaya

moje zlato a preco si myslis,ze to som pisala ja?este som nesexovala a nie preto,ze som strnastka ale preto,ze este nechcem.

123456

inac ked si toto www.zdravie.sk
pisala ty.... tak ti odporucam najskor neco postudovat o sexe a az potom sa do neho pustat... lebo podla mna, ked nevies, co je petting a skusas, co je to pohlavny styk... tak neviem, no daco si asi preskocila :D sorry, ze som taka hnusna, mam dnes rypavu naladu :D

123456

no ty mne asi neporadis lebo to vypada ze si asi o hodne mladsia.. xi no pockaj nieco ti najdem hej? :)
polohy.cz
www.ii.fmph.uniba.sk
www.cassovia.sk

tu mas moja a citaj a v buducnosti si skus najskor najst odpoved sama skor, ako sa na nieco opytas :)

123456

ta "kvapocka" nie je len jedna... no keby si to niekedy uz robila chlapovi rukou (pusou), tak zistis, ze tych kvapociek sa pred ejakulaciou vyluci viac (u vacsiny chlapov - lebo su aj taki, ktori tu kvapocku nejak nemaju :D )... no a neda sa povedat, ze kedy sa vylucuje, pretoze sa vylucuje od kedy sa mu "postavi" az po ejakulaciu.... niektore "kvapocky" su malicke ine mozu byt vacsie... xi xi xi no jo

secretkaa

ja s mojim chalanom sme len pri pettingu a tu kvapocku tam vacsinou ma. A hned na zaciatku... len rozopnem nohavice a uz tam je:P samozrejme ked je vzruseny...