hojenie,vyblednutie..

Príspevok v téme: hojenie,vyblednutie..
...

Prosim vas,pradte.Co pomaha na hojenie koze,regeneraciu (mam cervene nepekne jazvy po akne)Co podporuje hojenie?Alebo vyblednutie neviete? (pocula som nieco o contraxtubex gel,glyco A,erevit..co vam pomohlo?ake mate skusenosti?)Alebo nechtikova mast?..Bola by som stastna,keby sa tie ranky dako zahojili a zbledli. Poradte mi prosim.
Velka vdaka vsetkym..

...

alternativa,dakujem ti velmi pekne..ta nechtikova mast,moze byt aj indulona-nechtikova? zevraj aj vitamin E a zinok urychluje hojenie ran?takze si to mam natierat tou indulonou nechtikovou a mozem aj nejakym kremom s vitaminom e,alebo olejom olivovym?(je uplne narusena struktura pokozky,keby sa to dako zahojilo..:( nevies ako dlho to bude asi trvat? dakujem ti alternativa.A mozem si to potierat aj nechtikovym cajom? zevraj nechtik podporuje hojenie..ale skusim aj ten repik. dakujem:)

alti

S mastami nemam skusenost. Ja fandim repiku-uvarit silny caj a vatickou si miesta natierat. Urcite aj nechtikova mast bude dobra, jemne si tie miesta masiruj, cim sa budu prekrvovat a teda aj regenerovat. No a este biolampu, ak si vies zohnat. A svietit na tie miesta co najcastejsie. Urcite tie stopy potrebuju cas na uplne zahojenie.