rozstrapkané končeky vlasov

Príspevok v téme: rozstrapkané končeky vlasov
kikulka

chcela by som sa spýtať,čo vám pomohlo,proti krepovitosti a lámavosti vlasov,ja som vyskúšala už hocijaké vitamíny,šampóny a séra proti krepovitosti a nič.....dám si podstrihnúť vlasy a za týždeň moje vlasy vezerajú ako dlho používaná metla,je to hrozné a strašne by som chcela dlhé vlasy,ale týmto tempom skončím krátkovlasá...

tish

skus zajst do lepsieho kadernictva daj si poradit co presne sa na tvoje vlasy hodi, ak mas takyto problem, nestaci sa davat iba strihat ale pravidelne osetrovat vlasy vhodnymi pripravkami, opati sa investovat, oni sa odvdacia. ja osobne mam dobre skusenosti s vyrobkami znacky loreal. a osvedcili sa mi hlavne nezmyvatelne balzamy. svoju ulohu ma aj vyziva.

kvetka

no tak ja som mala asi pred dvoma ci troma rokmi vlasy ze brutal...hrozne.tupirovala som si ich kazdy den ako sucast imidzu a este aj farbila...no potom som dako zmenila svoj styl a prestala s nim.lae vlasy bolo hrozne..co mi pomohlo?zasla som do kadernictva a tam som sa poradila..teta mi dala vyskusat masku wella lifetex stala asi 350sk ale bolo mi to jedno..potom mi dala penovy kondicioner na poskodene vlasy ten si uz rok asi pravidelne kupujem si ho davam do vlasov hned po umyti a nezmyvam..stoji asi 220sk a vydrzi aj mesiac a pol a este NAJSUPER VEC CO MI POMOHLA ZDORAZNUJEM NAJSUPER je lifetex serum(olejcek) na konceky vlasov..to je zazrak..predtym sa mi vsetky spoluziacky posmievalai a urazali ma ake mam hrozne vlasy a teraz sa karta obratila a moje vlasy su dovolim si povedat krasne:-) zdrave a jemne na dotyk:-) sa ma teraza pytaju spoluziacky o radu co z vlasmi..sice to trvalo dako 3mesiace kym sa mi vlasy dali dokopy ale to je nic oproti tomu aka som stastna.chod sa spytat do kadernictva ci maju tu radu wella lifetex!ale pozor v drogeriach ju nemaju:-(vacsinou vo wella kadernictvach.ahoj papa

veronika

kikulka ja mam presne take iste vlasy len s tym ze si ich farbim od 3roc. na zs som ich melirovala ale teraz ich faarbim samponmy pozrela som si stranku www.nivea.sk a nasla som co hladas! aj ja by som rada mala pekne hebke vlasy bez rozstiepenych koncekov obiem mam az privelky a to len preto ze mam hrube a suche vlasy a tak sa mi postavia neznasam ich a preto som si kupila zehlicku na vlasy! :)

trixi

ja používam na umývanie vlasov šampon od loreal/oranžový/ na suché,hrubé a lámavé vlasy a taktiež balzam/ tu istú značku/oranžový/ po každom umytí vlasov a potom ich vôbec nemám suché a ani nemám rozštiepené končeky, tak to vyskúšaj a daj vedieť či ti to zabralo, držím palce