Dlha vydrz-sex

Príspevok v téme: Dlha vydrz-sex
talia

Ahojte
moj problem resp. skor otazka cim moze byt sposobene ze priatel extremne dlho vydrzi pri sexe a spravi sa len pri extremne "rychlom tempe". Niekedy to je dost problem pasivne lezat a cakat kedy to dokonci lebo vtedy nemozem pomaly sa ani pohnut lebo by sa vobec nespravil...zrejme som to nie celkom jasne napisala ale aj tak dakujem za dake postrehy

basnik

MILÝ CHESTER,
JA MOŽNO MÁM PREBYTOK TALENTU,
NO REALIZOVAŤ SA CHODÍM LEN TU.
SKLADAŤ BÁSNE JE MôJ VEĽKÝ SEN,
NO HANBÍM SA, TAK PRISPIEVAM LEN SEM.
-

MOŽNO ICH RAZ NIEKTO ODTIAĽTO POZBIERA

A VYDÁ ICH AKO ZBIERKU OD NEZNÁMEHO AUTORA.

Chester

Pre BASNIKA....kde na to chodis? Vsimol som si ta uz skor...chodis na azet? Ozvi sa mi pls. moj nick : Chester111

basnik

SÚ CHLAPI ČO RÝCHLO SA ODBAVIA,
A MYSLIA,ŽE ŽENU TÝM URČITE POBAVIA.
CELÝ ICH AKT TRVÁ MOŽNO MINÚT ŠESŤ,
ALE TÝM STRÁCAJÚ SVOJU DOBRÚ ČESŤ.
-
ALE SÚ TAKÍ, ČO DOSŤ DLHO VYDRŽIA,
ASPOŇ SA U ŽENY TROCHU DLHŠIE ZDRŽIA.
A TO ŽE SEX TRVÁ O PÁR MINÚT DLHŠIE, TAK TO PREŽIJETE VŠETKO TROCHU HLBŠIE.
-
ČI NÁM RÝCHLY,ČI POMALÝ MUŽ NÁLEŽÍ,
MILUJEME ICH A NA TOM NAJVIAC ZÁLEŽÍ.

zuzanka-22

tak to mas velke stastie keby moj vydzal len o polovicu dlhsie ako ten tvoj tak by som bola najstastniejsi clovek na svete.moj manzel je uz s toho zufaly a ja uz tiez zacinam. on bol moj prvy tak ani neviem ake to je byt s niekym kto to dokaze dlhsie ale ver mi niekedy potom tak tuzim ze myslim uz aj na neveru

kuk

Aj ja mám takého priateľa, čo dlho vydrží :) a od samého začiatku vzťahu... Ale už poznáme polohy pri ktorých sa spraví a polohy pri ktorých vydrží... to isté aj orál - môžem robiť čokoľvek a neurobí sa (ale má to aj výhodu - nemusím riešiť, čo s jeho šťavičkou)

talia

Ahojte
velke dik za odpovede, ale takto to uz funguje od zaciatku nasho vztahu. Pritom sme zacinali obaja od nuly co sa tyka sexu, nik z nas nemal skusenosti. Samozrejme ze vidim rozdiel ked nie sme dlhsie spolu...ale aj v tom pripade sa velmi pomaly spravi pritom co sa tyka erekcie tak to je behom par sekund staci ze len naznacim daco eroticke. No nic dufat len ze sa to nezhorsi, lebo si neviem predstavit taku vydrz ked budeme obaja starsi...tohto sa hlavne bojim aby casom ten sex nebol strasiakom pre nas oboch. Ak este vas daco napadne privitam. Pa

klarika

to nieje stereotypom..mala som takeho co fakt veelmi dlho vydrzal a bolo to super lebo som si uzila aj ja a poriadne a potom takeho ktoreho som len zavcala a mozno ani nie po minute sa spravil a to bolo hrozneeee

s33

ahoj talia
takze ja by som ti povedal len tolko, ze bud je to stereotypom a treba vyskusat nieco NOVE alebo tvojho priatela NIECO TRAPI. treba sa s nim jemne porozpravat co ma na srdci ci nemam problemy v rodine s priatelmi, v praci, skole... aj taketo veci mozu oddialovat org.
tak ti drzim palce

Chester

No ja poviem z mojej strany ako to je...keď boli letné prázdniny a boli sme stále spolu, často sme mali sex, tak moja výdrž bola super, vydržal som dosť dlho...prišla škola, sex je len niekedy zriedka a spravím sa o dosť rýchlejšie ako cez prázdniny.