vztah na dialku,co myslite?

Príspevok v téme: vztah na dialku,co myslite?
netrebaa

ahojte ,...nejdem sem pisat vek iba tolko ze 18 som uz mala davno,viem asi to bude zvlastne,ale da sa zalubit cez internet? bojm sa toho ze som zalubena do cloveka ktory byva na druhom konci slovenska.... stale si piseme , smskujeme, volame , posielame fotky.mame sa aj stretnut,ale neviem ese kedy,nema vela moznosti chodit do nasho mesta.škola a tak dalej,okrem tohbo vela inych povinností.on to berie takisto ako ja.je to zvlastne ale myslite ze to ma nejaku sancu?dokonca mu aj verim.cítim sa fajn,ale je mi velmi smutno ze je tak daleko,chyba mi.myslite ze to ma nejaky vyznam? ze sa to da vydrzat, prekonat vsetky prekazky,aj keby sme mali byt solu len raz za mesiac? da sa to? asi som zalubena,len to neviem este na 100%

dragonka

fiha tak k tejto teme aj ja nieco pridam aj ja mam vztah na dialku a dufam ze casom to bude tak ze budeme spolu

Moj priatel byva v Prahe a ja v Bratislave stretavame sa skoro kazdy vikend
spoznali sme sa aj my cez internet proste dohodli sme si stretnutie a padli sme si do oka..
kedze v nasej rodine su rozpory medzi mamou a otcom a mama vi v piatok tyzden po tom povedala ze otec jej dal navrh na rozvod tak som to hned pisala priatelovi... snazil sa aby som isla k nemu a dalo by sa povedat ze ma donutil sa spytat rodicov ci mozem ist za nim mama mi povedala ze jej je to jedno a otec ten to mal tiez nahaku.. nejak si neuvedomil ze pojdem este v ten den a tak som sa chytila a isla za nim bolo my ten vikend s nim nadherne
bala som sa kto by sa predsa nebal ale proste ma nieco za nim velmi moc tuzobne tahalo vzdy ked som s nim zabudam co sa deje doma proste myslim na svoj zivot a ako to bude dalej
a mozem potvrdit ze vztah na dialku je asi najlepsi vtedy si clovek vazi toho ze niekoho ma a milujete sa ovela viac ako obycajny vztah co sa vidavate kazdy den po case vam zacn liezt na nervy lebo nebudete mat ani chvilku sami...
vztah na dialku to je len o dovere a ako sa velmi mate radi

a na cestovanie sa da zvyknut to som ani tak neriesila :))

Radka19_6

Jej, konečne niečo pre mňa :) Taktiež sa musím vyjadriť k tejto téme, nakoľko sa ma priamo týka. Začiatok taktiež cez internet...ani neviem, asi to bol osud :) Postupom času sme sa "oťukávali" aj naživo. Nebývali sme spolu často, no ako čas plynul, obaja sme si uvedomovali, že TO má zmysel! Myslím, že to je najdôležitejšie-ísť do toho na plno. Buď to vyjde, alebo proste nie...No a nám to vyšlo! A určite nie som jediná. V lete sme oslávili krásne tretie výročie! Myslím, že to hovorí za všetko. Nie je nad tradičné-láska hory prenáša...Cestujeme striedavo, cesta trvá štyri hodiny, čo veru nie je najmenej, ale všetko sa dá prežiť. Vo vlaku si plná napätia a neskutočne sa tešíš, že o pár hodín ho budeš mať pri sebe, cítiť jeho dotyky...Samozrejme určite sa nájdu ľudia, ktorí takýto vzťah zatracujú, no ja vravím-ak to nezažiješ, nepleť sa do toho! Nie sme spolu tak často, ako by sme chceli, v priemere asi každé tri týždne, no stojí to za to. Samozrejme treba myslieť pozitívne, možno na spoločnú budúcnosť a tešiť sa z každej chvíle prežitej spoločne...Toť moje dojmy, prajem veľa štastia

metrebaa

stretla som sa snim zalubila som sa,no teraz sa bojim.cestovala som ja za nim pretoze mal zlomenu nohu...a aj som chcela, scena ako z filmu. jned sme po sebe skocili,pusa,za rucicky, ale bojim sa tej dialky cestovala som 3 hodinym. ale bojim sa toho ze nam to nevydrzi aj ked mu verim, pretoze moja kamaratka povedala zevraj nieosm normalna cestovat sama za chlapom na druhy koniec slovenska,aj ked som sa jej snazila vysvetlit ze su vselijake vztahy na dialku ona ma na to taky nazor,nevie ma vobec pochopit a nieze by ma povzbudila ale dodrbava ma recami ze to nema ani vyznam,ale preco to nemy vyznam ked sa lubime? a dialka nas nerozdeli,ta dialka je na nieco dobra aj zla, ale bojim sa

renčita

Hmm vzťah na dialku alebo cez internet .ja mam na to jeden nazor ze : vsetko je to pekne pisete si volate si smskujete si posielate si fotky a toto vsetko a samozrejme je to vzrusujuce lebo si predstavujete na tej druhej strane cloveka ktory je tak super a neviem co ale osobne si myslim ze nie vsetci "internetovy" su rovnaky aj na internete aj v realnom zivote . Co ked ten dany sktorym si pisete ma zenu a dve deti ?? samozrejme netreba vzdy vsade hladat chybu pretoze to tak byt nemusi iba by som bola na vasom mieste opatrnejsia . Osobne skor preferujem normalny vztah ked sa vidim stym clovekom ked citim ze je pri mne a mam sa o koho opriet . Ale drzim vam palce aby ste sa nesklamali :)

florian

Nuz neda mi nevyjadrit sa k tomu, kedze mam so vztahom na dialku osobne skusenosti :)
Takze, u mna to zacinalo podobne ako u teba, zoznamili sme sa cez internet, potom nasledovalo stretnutie, ja som sa zalubil a casom sa to vyvinulo v to, ze sme spolu zacali chodit. Odvtedy sa zalo riesit nase stretavanie. Dalia nas stovky kilometrov medzi Prahou a Bratislavou. Co sa tyka prekonavania vzdialenosti tak len tak pre vykreslenie jedna cesty trva asi 4 a pol. hodiny, takze ked ide jeden z nas do Prahy alebo Bratislavy na vikend tak precestuje 9 hodin, co nie je boh vie co, ale zvladnut sa to da v pohode a kedze mame studentske zlavy tak cestovne nie je take drahe, cize ak sa chce tak sa da... Predtym sme sa stretavali asi raz za 3 tyzdne, co bolo dost nanic, ale teraz je to asi kazde dva tyzdne, co uz je celkom prijatelne. Sice mi byva smutno ked musim prezit ten cas bez mojej milovanej osobky, ale nikdy som nelutoval toho ze som s nou zacal chodit :) Tuto sobotu to bude uz 8 mesiacov co spolu chodime a zazil som to co este s nikym a aj ked sa rozdeme tak nikdy na tie chvile nezabudnem... Nemozes tusit ake to bude, ale mozno ta osoba zmeni tvoj zivot tak ako mne a budes rada ze mozes byt s nim a prezijes aj ten cas bez nej :)
Ja ti radim, skus to, pretoze nevies o co mozes prist :)
Vela stastia

netrebaa

dakujem vam za velmi pekne komentare. velmi ma povzbudili naozaj velke DAKUJEM. a aj ja vam drzim palce nec to vydrzite a nestratite nervy :)

luciferka

Ahoj, ak mas pocit ze to stoji za to, tak vydrz, ja mam priatela, s ktorym som sa zoznamila cez net. vyse roka bol v zahranici.bolo to tazke, a velmi..., ale nejako sme vydrzali a teraz spolu zaciname byvat, a zatial je to uzasne, aj ked tazke ale krasne...., treba vydrzat

tonec

ja aj s mojou priatelkou sme tiez rovnake pripady,ona je v zahranici a ja som doma,momentalne je skype moj najlepsi kamarat na svete,ktoremu vsetko poviem.moc ju milujem,tak to ma drzi nad vodou,aj ked sme neni spolu fyzicky,ale aspon sa pocujeme,ale ked sa dvaja ludia naozaj miluju,tak to zvladnu a ako pisala veverica,budete si este vzacnejsi,tak ti radim,len to vydrz,lebo laska je to najkrajsie na svete a neni nic lepsie,ako ked milujes ineho cloveka.a nech uz je 21 decembra paneboze.MILUJEM TA a dakujem tomu,co vymyslel net.

leila

ja s priatelom fungujem tiez na dialku a o par dni uz rok tomu bude...je to o dovere,a je to tazsie,ale aspon u nas je to tak,ze si dokazeme vychutnat a vazit si tych par dni,ked sme spolu a tie tyzdne,niekedy sa to pocita aj na mesiace...da sa to,netvrdim,aj si poplacem,ked mi je smutno a chyba mi,ale ak je tam laska a obaja chcete,tak sa da zvladnut vsetko:)
aj dialka

cattarins

Ked sa chce, vsetko sa da. Ja mam priatela uz vyse roka v zahranici a nas vztah funguje normalne,lebo si verime. Vsetko treba vyskusat a ked vam to nevadi, ked aj napriek dialke chcete byt spolu, nebude to len rozmar...ale laska, Drzim prsteky:D