Bulímia???? čo mám robiť?? je to začiatok???

Príspevok v téme: Bulímia???? čo mám robiť?? je to začiatok???
čerešnička

ahojte....iste opovrhujete takýmito ludmi, ktorý si v podstate sami nicia zdravie a vytvárajú problémy. Ja však neviem ako von. Po anorexii, som si povedala ze uz nic s PPP nehcem mať, ale teraz.....vtedy som bola štíhla teraz ni........a nechcem si nič odopierať ako pri anorexii......tak som to vyriešila takto: mám 62kg a 175cm, 14 rokov a akurát som vtedy zjedla jedny disko keksy a croasant!!!! tak vela kalorii....nic som vsak nedokázala vyvrátit. no potom ked som si na druhý den povedala ze uz drzim dietu, tak som si kupila cereálie a 250g bolo vo mne tak som to okamžite vyvracala a sa mi to aj podarilo....asi polka bola so mna von....a mala som super pocit.....viem ze je to zvrhlé a a zlé, ale ja nevem co robit, chcem byt stihla, a zdravie uz beztak nemám, v tomto vydim jedinu cestu i kde viem ze je to zbavelost. čo mám ale robit aby si to rodina a priatelia nevsimli??? nechcem ayb sa trápili. dakujem.

silvus

milá Čerešnička, spamätaj sa a cúvni, kým je čas, kým si ešte v začiatkoch, lebo ja mám z neustáleho vracania zničené celé zuby a ver mi, nevyzerá to vôbec dobre. Keby som tak mohla vrátiť čas...vymenila by som aj tie slastné pocity počas bul. záchvatu (keď sa môžeš najesť čoho chceš, a beztrestne) za pekné, biele a hlavne zdravé zuby :-(

MiracleOfTrue

opovrhujes takymi ludmi a SAMa taka cces byt akosi ta nechapem..
ale ber tro tak kazdy clovek je krasny taky aky je nikdy nemozu byt dvaja traja ludia rovnaky niekto ma dane mat viac kil niekto menej..netreba sa to nejako radikalne snazit zmenit rpetoze nic tym nezskas iba strtis zdravie

pusate

tak s tým hned skonči,skôr ako sa to prejaví,lebo potom to už nezatajíš,ked začneš vracať krv,stratíš hlas a budeš mať hroozné krče v žalúdku a tá bolesť hrdla bude neznesitelná,vtedy už bude neskoro s tým sama skoncovať,tam ti už budú musieť pomôcť len doktori a všetci sa to tak dozvedia...tak rýchlo prestaň,kým je čas a ešte nemáš také ťažkosti...