pohlavna choroba

Príspevok v téme: pohlavna choroba
XXXXX

mam problm a to taky, ze som sa vyspala s muzom o niekolko rokov starsim. Ten mal predomnou uz velmi vela zien, mozno tak 50, on bol moj jediny, prvy. No a teraz som zufala pretoze sa bojim, ci ma nenakazil nejakou chorobou, kedze viem aj to, ze s niektorymi spal, ked bol kdesi na dovolenke v zahranici. Samo ze uz s nim nespavam, ale mam neprekonatelny strach ist k doktorovi a nieto dna kedy by som na to nemyslela. uz sa pomaly lucim so zivotom. on povedal, ze si mozem byt sto pro ista, ze je vsetko ok, ale aj tak... co si o tom myslite?

t333

XXXXX,
kondom ste nepouzili?
neplas zbytocne. ja viem, ze sa to lahko hovori, ale az testy ti ukazu.

www.hiv-aids.sk
...toto je len co sa tyka aids
testy na ostatne choroby sa robia inde a nieco to stoji (HIV test je zadarmo).

tomas miker

mam na zaludi take ako pupce ale neboli ma to robi sa mi take biele na zaludi a neviem co to moze bit bojim sa ist klekarovi porate mi prosim vas

srdiecko

caute mam taky problem bola som v lete s jednym chalanom bol sex,a po čase som dostala nejake hnisave vyrašky na pošve potom zmyzli a neviem čo to ma byt či nemam nejaku pohlavnu chorobu,na gyndu sa bojim ist že ake budu vysledky.

Nikola0407

Nemaj strach ísť k lekárovi. Vieš, strach môžeš prekonať, ale čo ak by si ozaj bola chorá a neliečila by si to? Uvedom si, že život máš len jeden, tak si ho začni vážiť. Držím ti palčeky, aby si bola zdravá. Len, prosím ťa, navštív toho lekára. Istota je istota.

zaza

moja zlata na to treba mysliet predtym
takze pred 12 rokmi, ked sme mali stuhovu v taliansku, tak sa mi stalo nieco podobne, ale s tym rozdielom,ze ja som to prehnala s alkoholom a bol to talian
bala som sa ako pes, ked sme sa vratili zo stuhovej, isla som sa hned poradit na gyndu co s tym, boze ta hanba, ale zacalo sa to odbermi krvi a testami na HIV a ine pohl. choroby
nastastie to dopadlo dobre a testy boli negativne od vtedy som mala len jedneho milenca mojho zlateho muzicka s kt. mame 2 pekne deti