vztah na dialku

Príspevok v téme: vztah na dialku
kwetinka

ahote, toto leto ked som bola v taliansku, som sa zamilovala do chalana, on ma 25 a je talian, ja 22. vsetko by bolo ok, az na tu dialku, ktora sa mi zda byt nekonecna. planujeme sa dalej stretnut, ale som nestastna z toho, ze byva tak daleko a ako dlho nam to takto vydrzi.. poradte mi, nechcem ho stratit, ale uz aj tak je to dost zle!! diiik

misala

mila kwetinka ja ti mozem poradit len tolko ze ak si si ista ze ti stoji za to a ma ta rad tak o neho bojuj aj napriek dialke!ja som to prezila tak ti drzim palce!ja mam taliana uz 1rok a sme stastni,milujeme sa a cez leto sa stahujem k nemu!da sa to vydrzat ak si planujete aj nieco do buducna!ha?

qqqa

Da sa to,jaj mam priatela v anglicku ale mame nepretrzity kontakt,dufam,ze nam to vydrzi... nemas s talianom jazykovu barieru?

jojkacik

mam s takym to vytahom skusenost ja som z kE MOJ PRIATEL Z BLAVY.CHODIME SPOLU POL ROKA A NIESME CASTO SPOLU ALE STRASNE SA BOJIM YE MA PODVEDIE ALEBO NIECO PODOBNE KEDZE SME OD SEBA DALEKO

sam

Môžem vám potvrdit vztah na dialku funguje.Ja s priatelom chodim uz 2 r., kazdy sme na opacnom konci Slovenska, vyskusali sme si na chvilu spolocne byvanie a uz mame stanoveny datum svadby.

lucka

vztah na dialku moze fungovat uplne bez problemov,som zivy dokaz,treba len pravidelny kontakt a absolutnu doveru.a v mojom okoli funguju vztahy na dialku aj niekolko rokov a vsetko je o.k.takyto vztah na dialku nebude vecne a o tom to cele je

ivan_4

VZTAH:na dialku nula
:určite to bude fungovať/len dufaj dalej/
:uz prvy tyzden ta podviedol/som chlap poznam to/
:OBJEDNAJ SI STRIPTERA!!!!

li

aj ja som mala uz davnejsie vztah na dialku. Ja som bola na dovolenke pri mori a stretli sme sa lenze on bol moslim. Dlho sme si pisali ale nakoniec to skoncilo , to jednoducho nejde. Ale mozno budes mat to stastie a ty sa prestahujes za nim alebo on pride tu na Slovensko. Drzim palce!