Prosimvas surne opomoc

damaxy

a caj so dávala po lyžičkách a velmi pomaly.Vačšinou ked sa znížila teploty prechádzalo aj vracanie.Je to pracnejšie,ale účinné

damaxy

natalka a proti teplote si neskúšala kúpel ,alebo sprchovanie.Ked moje deti máli horúčku tak som dávala kupel,sprchu a zábaly lieky papkali ked boli vačšie.ciže som napustila vanu s vodou 37 stupnovou a nechala ich v nej poležat.Prípadne som posadila na vedierko obrátené vo vani a pustila takú istú teplu sprchu.Prípadne dávala v zábaly 2-3 krát za hodinu a hodinu pauza asi okolo 20stupnovej vode namočené uteráky.To je velmi dobré proti zápalu a horúčke.

**

čípok na črevnú chrípku? to je divné, ale asi vie čo robí. ja len keby si môžem vybrať tak sa stránim akýchkoľvek čípkov, tie kvapky bolo naozaj dobré, zabrali hned, lebo pôsobia priamo tam kde je problém, čípkom to ide akoby opačnou cestou, aj ja som mala vtedy horúčku, ale na tú ki nedala nič, že ak tie kvapky nezaberú mám prísť, ale zabrali a horúčka začala hned klesať

**

mne sa zdá, že na to sú nejaké kvapky, sú strašne horké, dávajú sa po 2 kvapkách a postupne sa pridáva, ja som ich mala ked som bola malá a tiež som všetko vyvrátila vrátane čistej vody, to som vtedy mala nejakú črevnú virozu

**

mne sa zdá, že na to sú nejaké kvapky, sú strašne horké, dávajú sa po 2 kvapkách a postupne sa pridáva, ja som ich mala ked som bola malá a tiež som všetko vyvrátila vrátane čistej vody

**

a môžem sa spýtať prečo jej treba dávať čípok? ja mám napr. traumu z detstva čo sa týka čípkov, neznášam ich, lebo sú strašne nepríjemné, nemyslím bolesť, ale tak celkovo, je to zavedenie nepríjemné a to rozpúšťanie vnútri ešte viac, iným spôsobom sa jej nedá pomôcť?