hnedy vytok-mam strach

Príspevok v téme: hnedy vytok-mam strach
kikaa

prosim vaaaaaaaaaaaaaaas, poradte mi alebo aspon povedzte vas nazor.nemozem ist hned zajtra ku gynekol., lebo ordinuje len tri dni v tyzdni, no a najblizsie dva tyzdne ma total plne.. No a nechcem tam ist ak je to len nieco nie az tak strasne. No problem je v tom, ze uz tyzden mam ten hnedy vytok. Najskor som si myslela(ked to bolo prve dva, tri dni, ze to je kvoli ovulacii a asi tri mesiace dozadu som mala takmer to iste, ALE!) ale nemala som vtedy ten vytok tyzden!! a proste nechapem. Inak zrovna pred tyzdnom sme sa s priatelom milovali, ale nemala som pocit, ze by to bolo nieco brutalne..Tak som si chvilku tie dva dni myslela este, ze to moze byt ak kvoli sexu(nemavame sex moc casto)..No podstatne info, neberiem tbletky a vzdy mal priatel kondom! a nikdy, NIKDY sa do neho(mna) nespravil, vzdy sme to dokoncili potom alebo hned "vytiahol"-a to bolo asi 2x za nase sexualne obdobie :).Takze nemam pocit, ze by som mala byt tehotna, takze fakt myslim, ze kvoli tomu nemusim stresovat.. Co si myslite, co to moze byt? nejaky zapal? alebo?.. Ten vytok niekedy nemam cely den, no ale potom az vecer trocha alebo mam cez den trocha a potom takmer nic...mam v tom chaos...prosim poradte nieco, dakujem, papa

43

kikaa ja mavam taketo vytoky dost casto,vzdy ked som isla s tym lekarovi tak mi povedal ze je to normalne ale pre istotu mi urobil kultivacne vysetrenia.takze ja na tvojom mieste by som nepanikarila,ale objednala sa u lekara a pockala na jeho vyjadrenie.nikto ti nepovie cez net co ti je.moze to byt viacero pricin.cez ovulaciu mavam toto hnede spinenie aj tyzden,raz som to mala dlhsie a mala som ranku na krcku,ktoru mi vypalovali inokedy zase polyp.ked mi aj tietoveci odstarnili vela krat sa stalo ze spinenie pretrvava sem a ako ty pises niekedy cely den nic len vecer inokedy cely den.vacsinou to byva hormonalneho povodu.nestresuj sa nebude to nic vazne a pockaj na svoju doktorku.

kikaa

ahoj hepacabanna, dakujem za odp.nie nebrala som ziadne antibiotika...No aj kvoli skole by som mohla najblizsie buduci piatok...

Hapacabanna

Ahoj,nebrala si v poslednom case nejake antibiotika?tak by to bolo mozne.je pravda,ze drsnym sexom sa moze dostavit tmavsi vytok,ale v tvojom pripade to asi tak nie je.ak tvoja gynokologicka ma plno,existuje predsa vela odbornikov,kt.ta podla mna zoberu aj bez toho,ze niesi ich pacientka,ak im to dostatocne vysvetlis.