chemo

zuzza

Je tu niekto, koho opustil partner, kvoli nejakej chorobe? Dokážeš o tom rozprávat v televízii (honorár 3000SK)
zuza2000@zmail.sk 0908/250 357

evik

su, ale vraj miernejsie a okrem toho je to ako pri kazdej liecbe-kazdy clovek reaguje inak. bohuzial viac ti k tomu neviem napisat, ja mam skusenosti len s pacientmi na infuziach. ale vzdy treba mysliet pozitivne :)

kamka62

U tabletkovej chemoterapii by som chcela vediet aké su jej vedlajšie učinky, či su také isté ako u infúznej, myslím tým zvracanie, vypadávanie vlasov, časté závraty...

evik

peroralna (liekova) chemoterapia je najjednoduchsou a najsetrnejsou formou, moze sa uzivat doma a pacient nie je viazany na dlhy pobyt v spitali, moze zit relativne aktivny zivot v kruhu rodiny. samozrejme aj tu su potrebne prav. kontroly u lekara. ako kazdy liek aj tieto maju svoje vedlajsie ucinky, najlepsie je zaznamenavat si ich a potom konzultovat s lekarom. na trhu je viac druhov liekovych chemot., ich pouzitie zavisi od formy a miesta choroby, preto musi vzdy rozhodnut odbornik. kvoli tomu ani neviem odpovedat na cenu, je to rozne, ale pokial viem, pri tychto liekoch vacsinu hradi poistovna. zelam vela zdravia!

Textová Inzercia

speediet - obrazok
KETO diéta, z ktorej neschudne aj Vaša peňaženka

Keto diéta SPEEDIET. Kvalitné produkty z Francúzska, z ktorých si určite vyberiete a k tomu on-line poradenstvo.