Ešte raz od Pištu

Príspevok v téme: Ešte raz od Pištu
pišta

Ahojte :)
Množstvo povinností, ktoré mi prináša moja práca, mi neumožňuje ďalej prispievať na tento server.
Tak vám píšem na záver tento pozdrav:
Ďakujem všetkým, s ktorými som mohol komunikovať, za pozitívnu energiu, s ktorou som sa na tomto webe stretol, za možnosť dozvedieť sa niečo nové a spoločne sa posunúť o krôčik bližšie ku zdraviu.
Je celkom možné, že sa ešte stretneme – na seminári o humánnej výžive :).
.
Zdravie je v nás a v našich rukách.
Vzdelávajme sa, hľadajme, robme kroky smerom ku žiarivému zdraviu.
.
**** Žiarivé zdravie ****
.
najkrajšia výzva od Prírody a Stvoriteľa, s akou som sa kedy stretol.
.
Žiarivé zdravie - je v nás a môže každému priniesť radosť :))))).
Prajem tomuto serveru veľa dobrých príspevkov, všetkým, ktorí ho tvoria ale aj čítajú, veľa pozitívnych objavov o svojich možnostiach, smerujúcich ku kvalite života :)
.
www.zdravie.sk

Alternativa

Pista, zaskocil si ma. Hoci musim priznat, ze aj ja mam tuto myslienku. Tlak v praci je obrovsky + rodina + aspon nejake zaluby a PC je velky papkac casu. Su ale nejake nedobojovane boje...Verim, ze sa stretneme. Aj ja Ti dakujem napr. za ten bez liekov vylieceny bolavy klb :o). A za mnohe zmeny, ktore som tak prirodzene od Teba prijala a bez nasilia ich zavadzam v mojom kralovstve = v kuchyni :o). Zivot je o stretnutiach a rozluckach. Je vlastne fajn, ze my sa nelucime, lebo to naozajstne stretko nas len caka - napr. na tej hradzi. Ak si dobre pamatam, slubila sa aj Damaxy :o)

daria

pišta,to je mi luto.planovala som ti polozit este tooolko otazok!
aj o tej casto spominanej cokolade :-)
prajem vsteko krasne,a obcas sa ozvi,obcas sem kukni a napis aspon jedno slovko.dakujem za rady k "velkej zime"

igris

co ti na toto napisat :), dakujem za vsetko co som sa z tvojich prispevkov dozvedela ja, ale aj ini, ze si vela z nas naviedol na inu cestu ...."smerom k ziarivemu zdraviu...:)" nooo budes tu chybat, snad sa obcas "zastavis" aj ked mas vela povinosti /super je to ,ze staci kliknut :)/ a prajem ti "nech sa ti dari " :)))))))))
PS: to stretko na hradzi dufam plati :), aj Alternativa sa slubila, vek si este dohodneme ci 70,80 alebo 100 :)