kinedryl

marfuška

Ešte ma napadlo,že aj zázvor má podobné účinky ako Kynedril a odporúča sa pri nevolnosti z cestovania.Možno by nebolo zle vyskúšat,zrejme by som trochu pomletého zázvoru zapila trochou vody.

Staf

charlotte: ja som skusal tiez vselico ale nic nezabera. naposledy som si sekundu po sekunde opakoval nevracaj, nevracaj tak si predstav aka to bola prijemna cesta. to je clovek ako parallizovany, bojim sa aj pohnut aby to nevyvolalo nieco co nechcem. a este aj take tie mravce ako keby mi behali po xichte tak to je uz fakt bieda

charlotte

ako dieta som mala vzdy problemy v autobuse, ale kinedryl mi sposoboval sladkastu pachut v ustach, co mi nebolo prijemne. a zvracala som aj napriek uzitiu. postupom casu som vsadila na nie prilis teple oblecenie na cestu, pozorovanie okolia vo vacsej dialke, otvorene okno a v autobuse radsej stat, ako sediet a hlavne nejest pred cestou..az po uspesnej hodine cestovania sa niecoho napit.

Staf

zajtra nebudem soferovat. a ked soferujem tak nepotrebujem lieky lebo to mi nikdy neni zle. neviem cim to je, ale mame to v rodine. vsetci soferi ale ked prave nie su za volantom tak beda :(((

anairdana

soferujes?alebo iba cestujes,lebo ak si vodic,tak si trebanaozaj davat pozor,lebo lieky vecsinou oblbuju hlavne tie coniecopotlacaju ako je bolest krce nevolnost

marfuška

Kinedryl je dobrý, len ja som z neho spala.Treba ho užit len vtedy,ked nejdeš nič robit,lebo sa može stat,že Ta odvalí.Možeš vyskusat Gastrocynezine,to sú homeopatiká, na cmulanie alebo čipky Torecan.Tie mi velmi dobre zaberali.

anairdana

je dobry treba ho uzit asi 2 hod pred cestovanim.Je aj liek z homeopatickej rady ale teraz manapotvoru nenapadne jeho nazov ak tak zajtra