problem s kondomom

Príspevok v téme: problem s kondomom
ajushqa

Ahojky. S partnerom mame mensi problem. Ked pri sexe pouzijeme kondom, nedokaze sa vzrusit a po case ho dokonca uz nema ani tvrdeho, vzdy musime dat dole kondom, co nam vadi, lebo tak mame mensi pocit bezpecia. Raz to bolo s kondomom, vsetko ok, dosiahol ejakulaciu. No inokedy to neide. Dokonca sa uz stalo ze bez kondomu a tiez nedosiahol ejakulaciu. Prosim poradte ako to robit aby to slo aj s kondomom...

new

Pepek, pises že s nou dlho chodiš, tak potom akej pohlavnej choroby sa bojiš. Má nejakú? Ak berie partnerka tabletky - teda antikoncepciu, tak ta služi len na ochranu pred otehotnením, nie pred pohlavnou chorobou. Ak tie tabletky berie pravidelne - zodpovedne, tak kondom nepotrebujete.

pepek

mam taky problem ze s mojou priatelkou chodime dlho ale nemali sme sex:(..problem je v tom ze stale ked as somnou hra:D..tak mi stoji a akonahle si nasadim kondom tak zmekne:(.keby ze to robime bez kondomu mozem dostat nejaku pohlavnu chorobu??ona berie tabletky a este sme nemali sex..dakujem

mia

tak nam sa toto stavalo takisto, priatel bol vzruseny na maximum a akonahle sme mu natiahli kondom, zacal maknut a zo styku nebolo nic. u nas to este bolo umocnene tym,ze to bolo jeho tenkrat poprve, podruhe, potreti...a chudatko nechapalo, preco stale vypadava vonku a ja som nemala to srdce mu povedat, ze nieco nie je v poriadku.Ja som to uhrala tak, ze raz som si ho zaviedla do seba este pred natiahnutim kondomu, ked bol krasne tvrdy a viac uz o nom nechcel ani pocut. asi aj pre neho je to ovela vzrusujucejsie bez neho a ked ma poriadnu erekciu. ja sa momentalne spolieham na tabletky a nemusime sa nicoho bat.

huhu

Ahoj.Mali sme sex s kondomom ale priatelovi sa zvliekol a trochu spermii skoncilo vo mne.ako si vypocitam plodne dni???poradte prosiiiiim.

moni

Ahoj
no s mojim priatelom sme skoro 3 roky,ale este ani raz sme nepouzili kondom,pretoze on ho ani nikdy nepouzil.raz-na zaciatku nasho vztahu som mu ho skusala nasadit,ale hned mu ,,zmekol,,proste nemoze si ho dat,pretoze sa mu ani nepostavy.tak ti odporucam antikoncepciiu.a sami sa potom presvedcite,aky rozdiel je milovanie s kondomom a bez kondomu...