Oblecenie

sonka

Ja najradšej nakupujem v obchodných domoch - Optima, Max, či Europa II (Poľsko). Tak mám všetko pekne krásne pokope. Nakupovanie oblečenia z katalógov ako neckerman a pod. či cez net mi akosi nevonia, viac sa mi páči bežnejší spôsob priamov v odchodoch.

sonka

Mne sa ľubi športovo - elegantný štýl, kt. nie je prehnane výstredný a je založený na doplnkoch, jednoduchodti a pohodlnosti. Najviac milujem fialovú farbu :). V skratke: balerínky, gorálky, mini sukne, bundičky, mikiny, dlhé svetríky, úzke rifle...

Napr.
wanda.atlas.sk
wanda.atlas.sk
wanda.atlas.sk
wanda.atlas.sk

jablko

ja nakupujem najme v sekundakoch!tam maju uzasne vecicky,a mate istotu,ze nik nebude mat taky isty kusok!...a chcela by som sa spytat,ci nemate nieaku stranku s oblecenim v style punk!okrem metalshopu prosim!!...diki!

tak to je

presne tak, kazdy ma iny vkus co sa tyka mody a oblecenia.
skus cez google zadat nejaky vyraz co hladas a tam popozerat.
potom je aj vela takych ako neckerman, otto, quelle a pod, tam mozno tiez najdes nieco, co sa ti zapaci.
a potom su skvele zahranicne stranky, aspon pre inspiraciu, i ked mnoho veci sa odtial da objednat lacnejsie ako kupit tu u nas.

tronka

mia ako nic v zlom kazdy mame iny vkus ale si mohlo rovno napisat ze hladas stranku s oblecenim pre pussycat dolls :))