schudla som

Príspevok v téme: schudla som
adrien

takze...schudla som z velkosti L na XS za 2 mesiace...meriam 173cm a vazim 49-50kil. mala by som byt stastna ale spoluziacky stale otravuju ze som chuda...neviem co mam robit...menzes nemam mesiac_chcem mat prsia aj deti...ale nechuti mi jest. chcem vazit viac ale nemozem. mam niekoho vyhladat? budem vyzerat trapne_alebo je to ok?

adrien

ludia...mam problem...vazim stale menej a menej...jedlo do seba tiskam...vazim teraz uz 46-47kg...bola som aj na kompletnom vysetreni a vraj je vsetko v poriadku...ale ja viem ze nieje...

bgdggbdb

tvoje problémy pokial si este v puberte su normálne, avsak tvoja váha a to že nemáš menzes je zlé. Ak jest chces ale nechuti ti, ide o tzv anorexiu nervosa. Ak naozaj nechces dopadnút ako kostlivec, isla by som za doktorkou. Ale problém moze byt taký ze ty nechces jest ale si to neuvedomujes. Vtedy ide o vedomé odmietanie jedla a o anorexiu mentalis. Pouvazuj o tom.- Ak ozaj chces byt zdravá, v buducnosti mat deti, a byt stastná, nieco pre to aj urob. Musis pribrat, na 173cm je 50kg zalostne málo. Ty by si mala vázit okolo 60kg a stále by si bola velmi chudá.

pusate

TO NEZVEREJNUJEM JA,ALE ,,PUSSATE,, TO JE TAKA KRAVA,CO SA ZA MNA VYDAVA A PISE TU AJ MOJ BLOG AJ DONCHIN,ALE JA S TYM NEMAM NIC SPOLOCNE

pusate

denii, ale to sa nedá tajiť do nekonečna,aj ja som to najprv tajila,ale ked som už odpadla a mala také žlčové záchvaty,že som od bolesti až blúznila,tak to bolo pre nich ešte horšie,ale oni to vraj tušili, proste to na mne videli aj pred tým,že niesom ok,ale dúfali,že sa z toho dostanem aj sama bez psychiatrov-nechceli mi kaziť život záznamami z psych...
možno aj tvoji rodičia niečo tušia,len to zatial nedávajú najavo-nechcú si pripustiť,že by ich dcéra mohla byť anorektička...

denii

presnepusate, a neviem či dokážem celý život žiť s tými výčitkami, myslím že keby som zomrela ja bolo by t pre všetkých lepšie, pretože rodičia by mohli mať druhú dcéru ale mamu im už nikto nevrati:( kvoli ppp mam aj iné zdravotné problémy a nechcem aby moji blízky zas trpeli, tak im radšej nič nevravím..

pusate

denii, aj to je smutné,aj ja si vravím,že som mala na tú chrípku zomreť ja,a nie nakaziť mamu,a keby som ju ešte rok pred tým nebola tak trápila svojím ppp, nemala by to srdce až také oslabené...
ppp je hnusná choroba nezabíja iba nás ,ale aj našich blízkych...

denii

pusate to je smutné:( Ja som vždy chodievala k starkej na obedy a tak vieš ale potom prišlo ppp a samozrejme som nemohla k nej ísť ajesť a tak som ju vôbec nenavštevovala len aby ma nenútila jesŤ, keď ma videla vravela ako veľmi som schudla a že je to so mnou zlé, že som chorá, ale ja som jej vravela že nie všetko je v poriadku a jedneho dňa išla do nemocnice, aby vybavila pre mňa pomoc , aby som s tým prestala a cestou spadla zo schodou a zomrela:´( myslím že je to trest za moje správanie ale ak je to tak mala som zomrieť ja a nie ona:(