Ake ocne kremy pouzivat po 30tke?

lolka

mirka23,,,ako z ropy ja o nicom takom neviem ,,mne tie kremy od vichy pomohli a to riadne mala som cely ksicht posiaty vyrazkami a teraz nemam nic ,,no ale zas ak to nieco ma spolocne s ropou tak ja neviem zas donicit plet si nechcem :((

[zruseny12]

...pouzivam aj vodu Magneziu...ako pletovu vodu...obcas alpu..poriadne precistit plet./ale len raz za tyzden,lebo obsahuje alkohol a ten plet vysusuje/
a ked si v stresse,tak na ukludnenie su dobre vit.skB...tak nech ti to vsetko pomoze...zbavit sa toho,co ta trapi...pekny den...

marcela78

mariaa: no vidis skusim to mam dostu suchu plet, asi pred rokom som mala velmi vyhadzanu bradu (stres) a obavam sa ze teraz to opat zacina takze skusim mozne aj nemozne...

leleka

baby, to, co nazyvate vytazkami z ropy, obsahuje uplne kazda kozmetika, ktora nie je zaradena medzi prirodne kozmetiky. na oznacenie "prirodna kozmetika" su prisne pravidla, vsetko ostatne je syntetika. takze-aj nivea, lancome, chanel,loreal a vsetko ostatne. akonahle je v kozmetike parafin alebo parafinovy olej, tak su to vytazky z ropy. situacia je este horsia v dekorativnej kozmetike, tam syntetiku najdete uplne vsade. tak je uplne zbytocne nadavat na jednu konkretnu znacku. ak vam nevyhovuje, pouzivajte prirodnu kozmetiku-yves rocher, dr.hauschka a podobne. vsetko ostatne je a zostane syntetikou.

[zruseny12]

marcela,ale caj pouzivaj aj na plet ako pletovu vodu,aj caj z praslicky pouzivaj ako pletovu vodu-preslicka rolna je dobra prave na napnutie pleti...niekde som to citala,preto som zacala ju tiez pouzivat.../ja si zalejem praslicku vodou,necham vyluhovat a ked vychladne dam si ju do chladnicky tak na tyzden dva...a potom vymenim,alebo ked pijem zeleny caj...tak si stale trochu necham a potriem si tym plet...vycistim
a ked chces nieco aj z vnutra tak PYCNOGENOL/z lekarne je dobry na plet/
...len na kazdeho plati nieco ine...

marcela78

MIRKA23 : suhlasim s tebou VICHY nesedi hocikomu teda v mojom okoli nikomu :-)) mala som make up aj krem no ale tak stiahnutu a suchu tvar som nemala snad nikdy - hned to skoncilo vo vyradenej kozmetike

marcela78

Mariaa dakujem za rady, mam sice 30 ale tiez vobec na to nevyzeram no ked sa usmejem tak uz sa tam nieco crta a bojim sa ze to bude dalej postupovat...Zeleny caj tiez pijem na litre a pitny rezim je tiez u mna ok tak preto som chcela nejaku kozmetiku alebo aspon nejake masky podomacky vyrobene :-))