Ake ocne kremy pouzivat po 30tke?

sisina

Kozmetika sa podiela na kvalite pleti len malym percentom (vyrok jednej lekarky-dermatologicky prednedavnom v televizii) Vsadepritomna reklama na rozne kremy je len biznis a prachy v prvom rade! A uz vobec neplati-cim drahsi krem a zvucna znacka, tym vacsia kvalita:))
Najdolezitejsia je zdrava zivotosprava-nefajcit, ani sa nezdrziavat v zafajcenych priestoroch, nepit alkohol, neponocovat, dostatok spanku, optimizmus, obmedzit stres na minimum, zdravo sa stravovat,jest vela vitaminov, pit vela tekutin, najma cistej vody, pohybovat sa na cerstvom vzduchu v kazdom pocasi- prekrvi plet, neslnit si tvar, nosit slnecne okuliare,....atd....to vsetko z mojej vlastnej skusenosti a dostali sme sa ku kremikom, cely zivot pouzivam (asi 24 rokov )jednu znacku nasu slovensku AB kozmetiku (nie mandlovy krem) a fakt je super. Suhlasim s Mariou, ze jednoduche a lacne veci su najlepsie. Moja sestra napr. ma 43 rokov, vyzera uzasne na svoj vek, ziadna vraska a cely zivot pouziva obycajnu Niveu, al. Marinu....

marcela78

no dobre len nikdy som nepouzivala "prirodnu kozmetiku" takze neviem co to s mojou tvarou urobi... Som rada ze ju mam v takom stave ako mam na svoj vek len uz to chce vacsiu udrzbu myslim :-)) Dakujem za radu idem skusit ist do lekarne nech mi nieco odporucia

mirka 23

Marcela nie je to problém, ale ak používaš Loreal, nebudeš spokojná s Garnier, lebo je to horšia kozmetika. A vôbec, ja nepreferujem tieto chemické kozmetiky, to si radšej kúp z lekárne nejakú prírodnú kozmetiku. (Eucerine, Alverde...)

marcela78

Dada no skusim ten garnier ja som kedysi pouzivala tuto kozmetiku no preorientovala som sa na loreal a som s nou spokojna... Nie je problem ked budem pouzivat krem inej znacky ako ocny krem ?

dada marcele 78

veru veru, a mam 42 rokov a som maximalne s nim spokojna ....a to som mala uz naozaj vselijake znacky, baby nie je to o tom ... naozaj aj lacnejsi nam moze ulahodit... :-)))

marcela78

Mariaa:dakujem myslela som ze nejaka specialna voda Magnezium :-)). No popravde nechce sa mi davat tisice za drahe kremy ked mozem si fakt pomoct s tym co mam "doma" :-)) este raz dakujem ahoj

[zruseny12]

...nie je to normalna voda na pitie kupis ju vsade v potravinach...1,5l flasa asi za 18sk...a mozes ju aj pit,je tiez dobra na stress,travenie...a nemas za co...hlavne aby ti to pomohlo a bola si spokojna.../tiez som vyskusala kadeco,kym som neprisla na to,ze obycajne veci su najlepsie...

marcela78

tiez som to pocula prvy krat no musim asi viac pozerat co kremy obsahuju :-))
Ak teda "prirodna" kozmetika je lepsia tak potom aka znacka hm?