vztah na dialku -baby ako to prezivate?

tuk

ahoj ja mam zas priatela v zahranici brutal je to tazke berem antidepresiva proste depka co uz aj ine veci s tým suvisia ale prezijem ale chýba mi moc

quixy

Ja mam vztah na dialku asi 5.mesiac,spolu sme rok a pol.On pracuje v zahranici, ja este studujem.videli sme sa naposledy pred 3 tyzdnami, a najblizsie sa uvidime asi na novy rok. Predtym sme boli stale spolu,o to tazsie to prezivam. Su dni ked mi je nenormalne smutno, ked priserne ziarlim, alebo ked som uplne v pohode...chce to vela trpezlivosti a hlavne dovery

biba1

Ahoj
aj ja mam vztah na dialku asi tak 5 mesiacov.pracujem v zahranici.no s priatelom sme spolu 3 roky.priatela velmi milujem,a viem,ze aj on mna.ale urcite to poznas aj ty,niekedy to uz nezvladam.niekedy mam chut s tym vsetkym skoncit-no najhorsie je ze aj so vztahom.to su take depky,no potom ma to prejde ked sa ukludnim.ale som si aj toho vedoma,ze som odisla pracovat do zahranicia z vlastnej iniciativi,takze ak sa nieco stane,tak to bude aj moja vina...ale zatial to takto funguje.ale funguje to len preto,pretoze si doverujeme a velmi sa lubime.