vekovy rozdiel

Príspevok v téme: vekovy rozdiel
555

chcela by som sa spytat, ci tu niekto z vas pozna vztah kedy je partnerka podstatne starsia od partnera, mam tym na mysli 10 a viac rokov rozdiel. ci mate skusenost, ze takyto vztah moze naozaj uspesne fungovat... potrebovala by som trosku povzbudit, nakolko som sa sama ocitla ani neviem ako v takomto vztahu, dokonca sa mi stalo to, co uz roky nie, naozaj som sa zalubila. okolie vsak ma s takymto typom vztahu dost problem... a neviem ci ten nas bude dostatocne silny, aby to prezil... asi by mi pomohla skusenost niekoho, kto sa v niecom takom ocitol, prezil si to... dakujem

bozka2

je to hlavne vzťah neperspektívny...ked jemu bude ťahať na 40,tebe na 50,tak sa radšej obzrie po peknej 20-tke,nehnevaj sa,ale je to tak.

11

no aj ja mam taku skusenost s podstatne mladsim chlapcom!Ja som mala 23 a on 16,a velmi som ho lubila,ale okolie by nas nerespektovalo,pretoze byvame obaja v rovnakom a malom mestečku!Stretavaly sme sa asi 2 mesiace,ale ja som to nezvlada a ukončila to

kaskaderka

No moj priatel je o 5 rokov mladsi nie je to vela ako u teba ale tiez som sa stretla s odporom hlavne u otca u mamy menej a priatelia si myslia ze to nema budcnost, sme spolu dva roky a aj ked si kazdy mysli opak ja som stastna a VELMI! To stastie ti niekedy nedopraje ani starsí o desat rokov ani starsi o 5 rokov, vychutnaj si lasku a ked tak si ju udrz za kazdu cenu, pre lásku sa oplatí žit a pametaj že niekto ani tu lasku nezazije. uzivaj si ju naplno a nikoho si nevsimaj, zvazuj vsak triezvo. vela stastia. /mam 31/