vekovy rozdiel

Príspevok v téme: vekovy rozdiel
555

chcela by som sa spytat, ci tu niekto z vas pozna vztah kedy je partnerka podstatne starsia od partnera, mam tym na mysli 10 a viac rokov rozdiel. ci mate skusenost, ze takyto vztah moze naozaj uspesne fungovat... potrebovala by som trosku povzbudit, nakolko som sa sama ocitla ani neviem ako v takomto vztahu, dokonca sa mi stalo to, co uz roky nie, naozaj som sa zalubila. okolie vsak ma s takymto typom vztahu dost problem... a neviem ci ten nas bude dostatocne silny, aby to prezil... asi by mi pomohla skusenost niekoho, kto sa v niecom takom ocitol, prezil si to... dakujem

orbitka

hlupa ,,,ja viem je to tazke,ako pises dva rozdielne svety,aj ja to mam tak sme tak blizko kazdy den pri sebe a zaroven tak daleko :( je to nemozne aby sa nieco medzi nami stalo!proste sa to neda!ak aj hej on strati "meno" a ja miesto :( a takto to ide uz 3 roky ufff obcas sa citim ako blazon,,,,

hlupa

orbitka...ja som zazila a niekedy aj zazivam to co ty...zakazane ovocie a vediet ze ten dotycny nikdy nemoze byt tvoje..heh...viem o com hovorim a je to dost hrozne...14 rocny rozdiel a pritom uplne ine svety nas dvoch...aj ked v niektorych nazoroch si sedime...dost zly pocit vediet ze nic z niecoho, alebo z niekoho koho mas tak rada...bye

orbitka

v prvom rade musis mysliet na vas potom pridu ostatny!! nerob si zbytocne problemy ,,,,, ja som bola zblaznena do muza starsieho odomna o 15 rokov a aj stale som ked ho vidim,lietam !!!!!a to iste je aj z jeho strany,,bohuzial nebolo nieje a ani nebude nic medzi nami ,,jednoducho je to zakazane ovocie a nemozem tak isto ani on aj ked je pravda zakazane ovocie najlepsie chuti ,,neda sa aj keby ze som sa poskladala :( vela stastia drzim vam palce ,,,,

didia

Mila Dada, tu zensku som mrchou nazvala opravnene. Patrim k silnym osobnostiam a dokazem situacie aj v stave bolesti nazyvat objektivne! Ak by slo o normalnu zenu ktora sa spoznala s mojim otcom, zistili ze sa tomu neda branit, lebo je to velka laska, aj ked by to bolelo, pochopila som to, lebo presne to sa stalo po 5 rokoch rodicovskeho rozvodu mne, zalubila som sa do zadaneho kamarata a on do mna a sme v stave s otazkou co dalej...Ale...konkretne k zene mojho otca. Niekolko manzelstviev uz rozvratila, lebo byvala milenkou viacerych muzov v nasom meste, pritom to svoje manzelstvo si stale drzala. Jej muz o vsetkych jej bokovkach vedel a cusal a myslel si, ze ju to prejde aj s mojim otcom, ktory sa po usi zamiloval. No vzali to do ruk otcovi rodicia- resp. jeho mama a oznamila to rodicom dotycnej pani, ze ich dcera rozvracia nasu rodinu. A tak nastali u dotycnej mrchy necakane zmeny a rozviedla sa! Moja mama je dnes u svokry stale vitana a ta otcova "nova" je len neznasana a pretrpena, inac by stary rodicia pre otcovu tvrdohlavost svoje dieta asi viac nevideli a to si uz vo svojom veku a zdravi nemozu dovolit. Takze tak....

dada

didia nazvala zenu, ktoru si jej otec nasiela azrejme sa aj rozisiel s maminou mrchou... a zda sa mi to nie vhodne, lebo myslim, ze na to musia byt vzdy dvaja !!! takze ako ona tak on mali zvazit situaciu a vztah...myslim

didia

pre bozka2 , ked bude chlapovi tahat na 40, vzdy sa bude pozerat po 20- tkach, nech je jeho partnerke kolko len chce, pokial jej nie je pod 25!
Osobne si myslim, ze vek nie je zarukou. Ved preco sa potom rozvadza generacia nasich rodicov kt. su vo veku medzi 40 a 50 a pritom su tam len vacsinou 2 rocne vekove rozdiely?! Ani moja mama neuznava velky vekovy rozdiel alebo ked je partnerka starsia, pritom sama prisla o svojho o dva roky starsieho muza- mimochodom kvoli mrche, ktora je od neho ale asi o 5 rokov mladsia! A zase poznam pary, kde je vekovy rozdiel sokujuci a funguje to.
Tak pre 555- skus to a kasli na okolie, aj ked to je a bude tazke. Mozno to spolu prekonate a budete stastny. A mozno to fakt nevyjde, ale sama vies v akej si situacii a tie pekne chvile ti za to stoja. Horsie to uz bude, ak sa roztikaju tvoje bio hodiny a on sa bude musiet rozhodnut, ci uz si zalozi rodinu a tak..A prave to trapi urcite aj jeho rodicov. Tak ci tak, drzim palce, aby si bola stastna ci uz s nim, alebo s inym ;-)

29

moja skúsenosť je opačná ja 25 on 40, láska nepozná vekový rozdiel, uži si to...žiaľ mne čas ukázal že to fungovať nebude :-)

anulikk

vraví sa,že pravá láska všetko prekoná,ak si budete súdení,prekonáte všetky ťažkosti,ale je pravda,že začínate s veľkými ťažkosťami už od samého začiatku.na druhej strane viď vzťah-studenková a jej priateľ-ich rozdiel je 17-rokov a stále sa majú radi..čo má byť,to bude.záleží na veľkosti vášho citu a chuti a odhodlaniu bojovať proti všetkým neprajníkom.láska hory prenáša.

555

no... u nas je ten vekovy rozdiel dost podstatny, on ma 19 a prave maturuje a ja mam uz par dni 30. nikdy by som nepovedala ze sa mi moze nieco take stat... aj ked my dvaja medzi sebou ten rozdiel nijako nepocitujeme, on je dost rozumny a ja dostatocne infantilna, aby sme to nejak nepocitovali. sme spolu tri mesiace a su to vari tie najkrajsie tri mesiace ake som kedy prezila... je to paradox, ale dava mi presne to, co som od chlapa vzdy potrebovala... a co som uz ziadneho nenachadzala. ked sa to zacalo, dlho som bojovala s pocitom, ake je to absurdne, ako to nema vyznam... ale on ma vzdy zahriakol, hneval sa ze to stale riesim, mala som pocit ze je s tym vyrovnanejsi ako ja. teraz vsak zacinaju problemy s jeho rodicmi, ktori sa o nas uz zrejme dozvedeli a myslim ze to bude mat doma odteraz dost tazke, ja ich v podstate chapem... ako matka by som reagovala tak isto... ale kto to nezazil, ten to nepochopi... viem, ze by som mala mat rozum a cim skor to skoncit, aby to neublizovalo jemu, ani mne... ale lubim ho a viem ze aj on mna, len sa bojim ze nebude dostatocne silny, na to aby celil rodičom, a ani to nechcem... len som z toho dost nestastna, konecne stretnem niekoho s kym je vsetko tak krasne a komu mozem doverovat a nema to prezit len kvoli predsudkom... ach boze, kto kedy vymyslel to pravidlo ze muz ma byt starsi od zeny???? co nie je podstatnejsie porozumenie ktore medzi nimi je????