sex cez sms?

alia

love.. takze pisem z vlastnej skusenosti.Je to super vec,tiez som mala priatela 1.5r v zahranici.So zaciatku kazde 2 mesiace doma,naposledy 6tyzd. ale aj to bolo naozaj dost.Vzdy sme komunikovali o vsetkom kto ma co rad a najma ako to ma rad,co mu chuti.Jedneho vecera ako som zaspavala som zacala sms akoby bol pri mne.Ja neviem je toho vela musi ti pracovat fantazia, ako ti vklza napr. do noaviciek a cela si z neho vlhka atd.. sama urcite vies najlepsie co ti sposobuje a krok za krokom mu pis co robi on, co robis ty.Vytvor jednoducho povedane pribeh.avsak v niektorom bode to zasekni a napis mu aby pokracoval on.Najlepsie je pisat mmsky.Pretoze sa tam smesti 1000pismen za 10sk a takto kym by si poslala sms je to proste obtiaznejsie. A takto sme si mi napr. za vecer vymenili navzajom aj 6mms.Super citanie.Cloveku pracuje fantazia ako sa da.Zahraj sa na spisovatelku bestcelerov.Mna to vzdy ale aj jeho dostalo do obratok.Pisali sme kedy sme mali chut,aj v robote pocs dna.Moji sefovci museli byt stastny ale robotu som si urobila ako som mala a hlavne je pokoj v rodine :o}} Je to tazke ale vydrz to, on sa ti vrati.