svrbenie tAM DOLE POOMOC

Príspevok v téme: svrbenie tAM DOLE POOMOC
hlava

prosim poradte mi som v 13 tt a za posledny tyzden ma zacala strasne svrbet vagina,ja neviem ale je to na nevydrzanie,mam vytok ale je nejaky moc vodovy a za sebou zanechava take hrce z vytoku,nemozem si pomoct sprchujem sa aj 8 razy za den a natieram sa aj takou mastickou na kvasinkove ochorenie.bojim sa ist doktorvi,nemate niekto skusenosti co je na to dobre?lebo ja to uz nevydrzim,strasne to az pali a stipe.prosim pomozte ak nieco viete

sandy21

hlava, s tymto kludne chod aj na gyn.pohotovost, vsak nebudes do pondelka cakat, zvlast ked si tehotna. neboj sa, nevynadaju ti, tehotne mozu dojst hocikedy. ja som to raz zazila a to svrbenie sa naozaj nedalo zvladat.

Ivka 1

Hlava s tým sprchovaním si robíš veľmi zle. Uvar si zatiaľ repíkového odvaru a umývaj sa s tým, môžeš si robiť aj obklady
ale je potrebné použiť vložku. V pondelok
choď ku gynekológovi. Dá Ti tabletky na vkladanie a keby náhodou nepomohli /vlastná skúsenosť/ tak mi napíš na mail.Napíšem Ti,čo pomohlo mne a môžu to
aj tehotné. Čo sa týka stravy,obmedz cukor a sladké jedlá. Ak Ti nerobí zle cesnak tak ho skús jesť aspoň raz denne
a dobré by bolo aj probiotiká,ktoré obsahujú viac druhov užitočných baktérií.

sissa

vyzera to tak ze mas kvasinkovu infekciu ale kremovat sa ti nepomoze. A hlavne sa tolko nesprchuj, lebo si uz uplne narusis mikrofloru vnutri...Neboj, doktor ti da vaginalnu tabletku, ktora ta zvnutra prelieci a za par dni to zmizne :) to co opisujes poznam