antikoncepcia ucinna?

Príspevok v téme: antikoncepcia ucinna?
tinuska

antikoncepciu som zacala uzivat v prvy den ked mi skoncili kramy,milovat sa bez toho aby si moj priatel daval pozor bolo na 8den po uziti prvej tabletky.antikoncepcia sa vola trinegol..je to ucinne?nemozem byt tehotna?teraz som vyuzivala prvy mesiac a cakam na kramy do8dnoch by mali prist alemam obavy...co myslite jaka je sanca ze som tehotna?znamy mi hovoria ze urcite nie som ale ja neviem...

ivo

HANA 20. S priatelkou sme mali podobny problem a tiez uzila postinor. Ten jej posunul menstruaciu o 3 TYZDNE! v pribalovom letaciku si dobre precitaj CESKY navod aj SLOVENSKY. su tam mensie rozdiely tak ze z nich mozes mat mis-mas. v jednom z nich sa pise, ze ak nedostanes menstruaciu do piatich dni, mas ist za lekarom. My sme tiez boli no povedal ze sa nemame coho obavat, ze kazda zena reaguje individualne.Tak ze nemaj strach a po takom tyzdni si urob tehotensky test, ak by si este nemala menstrauciu.najlepsie s rannym mocom.Tvoje obavy moze znizit aj to,ci ti zlyhala antikoncepcia v plodnych dnoch alebo neplodnych. No aj tak ked si uzila postinor by si sa nemala obavat. Vela stastia.

hana20

pri milovani s priatelom nam zlyhala antikoncepcia, ihned som vyhladala lekara, ktory mi dal postinor, dnes som mala dostat menstruaciu a stale nic, som z toho na nervy, vie mi niekto poradit? aka je sanca, ze ich dostanem?

tina2

tinus nicoho sa neboj pokial beries tabletky pravidelne a tak ako mas tak je vsetko o.k.ja beriem antinu uz asi 3-4roky.dobre si precitaj pribalove info a tam mas napisane v akych pripadoch je riziko-napr.keby si mala hnacky al.pri brani antibiotik sa znizuje ucinnost takze vtedy je dobre dat si pozor.