sex a pomocky

Vera01

Na to je ťažká odpoveď. Vieš, koľko ľudí, toľko chutí. Najlepšie je asi porozprávať sa o tom a potom si prípadne spolu niečo vybrať. Ja s partnerom najradšej používame koženú plácačku, análnu zátku a vibračné vajíčko.

Jovanka

oceni :D my sme po filme 50 shades nasli superlove sexshop a odvtedy si spestrujeme nas zivot v spalni pravidelne

tinka8874

Ja som za, prečo nie, v dnešnej dobe.... my preferujeme teda radšej oblečky, ako hračky, ale každému podľa chuti ...;)

Tara003

newtoyforsex.com je zahranicny shit, jedina kvalita je na superlove.sk a mas to zo sSlovenska, podporuj slovenske obchody!

Ferko178

Sex hračky treba vyskúšať nech nie je nuda ...

Odporúčam kúpiť tu newtoyforsex.com
Je to lacnejšie ako sk e-shopy. Nájdete tam všetky sexuálne hračky ... Dildo , vibrátor, análne hračky, atď. Proste majú tam všetko . Kupujem tam pravidelne a som naozaj spokojný aj kvalita je TOP ;)

joe76

katushka, ale poradim ti.priputaj si ho pevne,ruky aj nohy...nech je uplne cely tvoj,vydany ti na milost a nemilost..iba tak sa to rata :P

a kozene sexi oblecenie mozes spojit s cim len chces...steklit,drazdit ho mozes..pomocok je vela..a fantazii sa medze nekladu,je to len na vas dvoch,ake si to urobite..

a uzite si to :P

Joseph

katushka

no ja sa chystam take priatelovi prekvapko k narodkam spravit...ze priputat ho putami o postel a kozenne oblecenie...