Voda v plucach

bajza

Dobri vecer moja svokra ma v pluciach vodu pod srcom a v nohach a chcelu ju dat do trebisova na a ona nesuhlasi ale pred ocmi Nam puchne zajtra mama ist domov ale nejde Lebo ostava tam a slabneje srce nevieme SI rasi co dale tej vodi je viac

Nety

Aj moju maminu poslali lekari domov, uz asi vedeli, ze zomiera.Len my sme to nevedeli, neverili.Tekutina jej az vytekala z ust.Ale este nas drzala za ruky.Mamka bola onko pacient, zomrel 59rocna.Bola 20 rokov vegetarianka, rada chodila na vylety do prirody, do zahrady, bola nase slniecko.Odide len telo, dusa zije a isto ma nejake poslanie, chrani nas, pomaha nam dalej.Dovtedy som tomu neverila, ze dusa zije, ale teraz to viem na vlastnych pocitoch.Nech sa babke zomiera lahko a budte s nou, ona bude potom s Vami.

mascha

v niektorých prípadoch sa tá voda vyťahuje, ale s ohľadom na stav iných orgánov,asi lekari uvážia,že to nemá význam,takže ked nieto s tým čo robiť postupuje to k smrti,a lepšie zomrieť doma ako v nemocnici

llek

u oboch babiciek si myslim ze ta voda je prejavom zlyhavania srdca. Nepoynam ani jednu, tak mi jatyko povedat do akej miery je to vratne a moze sa to zlepsit. Ak vam lekar navrhol, zesi ju mozete pripadne vziat domov tak to nebolo nic neludske, straym ludom je vzdy lepsie v domaom prostredi nez v nemocnici, kde su casti zmateni a nezriedka sa citia sami a opusteni. Byt v nemocnici pripadne na pristrojoch je pre starych ludi velky stres a nie vzdy je to v skutocnosti to najlepsie co im mozeme poskytnut

hviezda01

Aj my máme babičku v nemocnici.Povedalinám,že má vodu v plúcach.Lekár sa nás pýtal,či súhlasíme s prevozom do Poddunejakých Biskupic na preliečenie,alebo si ju zobereme domov.nerozumiem tomu.Ak je lieča nutná,prečo by nám juchceli dať domov?Ako by som ju mohladomapreliečiť?Chcel nám tým povedať,že už dožíva?Babka má 85 rokov.