aky je vas nazor na alkohol?? a mam vobec co riesit??:(

Príspevok v téme: aky je vas nazor na alkohol?? a mam vobec co riesit??:(
kiwemai

ahojte ludkovia,pisem vam tu o5 do novej temicky...mozno si poviete, ze som blba a ze ci mi uz nic "lepsie" vrtat v hlave nemoze...ale...mam priatela a velmi ho lubim...neprekaza mi na nom nic (takeho partnera som si vzdy priala)az na jednu vec...neznasam alkohol...nenavidim to...ked je v mojej spolocnosti, tak nepije...ale ked so mnou nieje, tak napr. na internate si da...nechcem ho obmedzovat, lebo by to nemuselo skoncit najlepsie a ja ho stratit nechcem...ale co ak to tak bude aj v buducnosti, ked budeme spolu?? ta buducnost je daleko...ale aj tak...ja patrim k tym, ktori predvidaju a neda mi to...to ma trapi...citim sa ako velka cudacka, lebo ja som sa alkoholu nedotkla a ani nechcem, lebo sa mi hnusi...on to chape...ale okrem neho to chape uz len jedna osoba...a je mi dost blbo pri myslienke, ze...ak mu je po opici zle a potrebuje to vyvratit...a potom (nie v ten den) sa bozkavame...to mi prekaza...aky je vas nazor na alkohol??

rasto

dôležitá je otázka, prečo ti tak vadi alkohol?
a povedz mu, nech nechlastá pred tým, ako sa s tebou stretáva, lebo prestať úplne asi nebude ochotný.