Klinicka depresia alebo nie ?

Príspevok v téme: Klinicka depresia alebo nie ?
dorian

Takze , asi pred pol rokom som mal stavy , ked som bol mimo , nevedel som poriadne mysliet ,nevedel som spat a nemal ziadnu chut do jedla...ani pocit hladu.Jedol som iba preto ze som musel.Ale najviac mi asi vadily komunikacne problemy.Ked som bol v spolocnosti nemal som co povedat.Stratil som asi vsetky schopnosti komunikovat..a stavy nalady sa mi menily od uplne skleslych az po hyperaktivne,kratke privaly stastia....Ale preslo to a vsetky porblemy zmyzli.bol som vpohode a vedel sa tesit z banalnosti...No teraz citim ze sa to vracia...opat tie strasne pocity...ja neviem ako to zvladnem...

swann

Chcem sa opytat,ci kombinacia tychto dvoch pripravkov posobila aj na tvoj psychicky stav,ci si sa citil v lepsej pohode a psychickej kondicii.
A este sa chcem opytat,ci si ich niekedy kombinoval s Piracetamom,cital som,ze takato kombinacia dosahuje lepsie ucinky na organizmus.

mirco

Za prve za tvoje stavy je pravdepodobne strava nedostatok magnesia atd. Treba sa zdravo stravovat i ked ta to bude stat penaze ale za tu cenu to stoji. Inak existuju este nieco ako povzbudzovace myslenia a zlepsovace pameti vo forme tabletiek. Netreba sa toho bat napriklad taky DMAE alebo lecitin sa volne nachadza v organizme len v nedostatocnom mnozstve. DMAE a lecitin sa da volne kupit v lekarnach bez receptu, nie su navykove. DMAE prekrvuje lepsie mozok co ma za nasledok lepsiu reakciu na podnety dokonca sa hovori ze zvysuje IQ a lecitin okrem toho ze plni vela prospesnich veci v organizme tak zlepsuje pamet. Ja som tiez v minulosti trpel takymi stavmi ale razom som to zdravou stravou, DMAE a lecitinom zahnal, dokonca sa viem plne vzit do cloveka s ktorym komunikujem co sa da aj zneuzit.