potrebujem pribrat

Príspevok v téme: potrebujem pribrat
hmmmmmm

Ahojte.Zacala sa skola mala som nejake problemy s priatelom a akosi som schudla 3 kila a je to na mne dost vidiet.stale mi poriadne nechuti jest.mam ist na preventivku a mama sa mi vyhraza ze povie doktorke nech mi spravi vsetky mozne testy lebo ze takto to dalej nejde.jest by som aj jedla lenze nic neviem do seba dostat mozno nejaky jogurt alebo cokoladu.ktore potraviny odporucate aby som cim skor pribrala spat???dakujem

hmmmmmm

no dnes mi je uz lepsie len budem muset popracovat na tom pribrati lebo uz secko na mne visi pripadam si ako vesiak na saty :D.a hlavne potrebujem PRIBRAT ale nie takym stylom ze budem teraz jest tony cokolady

RNG

nadmerna tvorna HCl je mytus , ktory sa rozsiruje na zvysenie spotreby farmaceutik.
Ziadne data ake ma byt PH v zaludku som nikde nevidel a pre to tvrdenie, ze sa odrazu vytvara privela zaludocnych kyselin, hlavne u starsich, kde vyroba vsetkeho poklesava je prinajmenej podozriva.
Nechutenstvo je obvykle z pokazeneho zaludka, tj zaludka kde pre NEDOSTATOK kyselin jedlo zotrvava pridlho a kazi sa, co vyvolava plyny, kvasne peny, ktore sa natlacia do pazeraku a palia, a casto sa vytvaraju pri hniti aj toxiny skodiace telu s sposobujuce niekedy az priznaky otravy.
Preto treba brat s jedlom Betain HCl a rozne enzymi na podporu travenia, tiez vlakniny na podporu cistenia traviaceho traktu, stimulovanie peristaltiky a samozrejme probiotika na spravnu floru v crevach, ktora podporuje travenie, vytvaranie mnohych vitaminov a obrannych latok pre telo.

PharmRamon

Ahoj, spomenula si že ti pravidelne nechutí jesť. To zaváňa nejakou črevnou alebo žalúdočnouc poruchou. Možno aj žlčník, nadmerná tvorba HCl, nerovnováha črevnej mikroflóry. Možno stres čokolvek.

Sama by si najlepšie mala vedieť či sa jedná o chorobný stav.

dot

Skus si roztiahnut zaludok, a to tak, ze rano vypijes nalacno cca pol litra vody. Co sa tyka jedla, davaj si casto po hlavnom jedle dezerty, vhodne pamlsky su vsetky druhy orechov, cokolada....