bozkavanie a dvihanie zaludka

cmuky cmuk

Ja neviem co je na tom, ze sa jej zdvihal zaludok... Bolo to pre nu cosi nove, nepoznane, CUDNE! Tak isto som bola na tom ja! Prislo mi to strasne neprirodzene, a to uz som mala viac ako 18 pri prvom bozku. Teraz som si uz na to zvykla (som stale s tym istym) ale na francuzaky mam zvacsa chut iba ked som na neho nadrzana, pri obycajnej rozlucke, ci len tak to temer vobec nemusim, skor mam tie pusinky, ci iba bozkavanie bez jazyka...nemam rada tie sliny a tak :-/ (mozno on bozkava tak, ze ma na to nenavnadil, ale je to jediny chalan s ktorym som sa v zivote lizala) Vsak kazdy je iny, a dost vela dievcat bozkavanie vobec neoblubuje inac. Chalani to maju omnoho radsej. Teda aspon v mojich krukoch je to bezna diskusia, ze o kolko radsej to maju chalani nez baby :-p. Hlavne aby sme mali radi sex, vsak o to ide aj im, HAH

lili..

tak dnes sa mi to stslo aj mne. milujem priateľa, je úžasný a mám rada bozkávanie, ale dne mi bolo z toho napínalo na vracanie. mám 27 rokov a nejaké skúsenosti za sebou. a nikdy sa mi to nestalo len dnes. a zistila som že ma napína aj keď si umývam zuby a kefku dám viac dozadu, alebo keď si čistím jazyk, ak mi lekárka pozria do hrdla... ako tomu zabrániť?

ina zena

tak ale to amm iba takuchut ..mna nepritahuju zeny vobec iba muzi ale tak to co sa satlo ma vydesilo..to ze som pri tom nic necitila ...a babu mam chut pobozkat iba ak som kusok vo svungu a teda nemam vtedy specialnu chut na zenu iba ka som s nou a v dobrej nalade tak to tak pride

giovana888

pacia sa ti zeny ? no ja poviem ze ta zena je pkena fii by som chcela takto vyzerat ale zeby som ju pobozkat chcela to nie ...mozno budes lezbicka..

zlatino

mysim ze ten chlapec mohol byt super no proste ty k nemu nic necitis.a ak to mas robit len na silu aby si to skusila mozno preto je taka reakcia.skus to s chlapcom do ktoreho si zblaznena amalo by to fungovat.ak nie tak potom...?asi skus zeny alebo psychologicku inak to nechapem drzim ti palce aby si okusila co je to krasne bozkavanie

ina zena

preco je to cudne ...nie sme vsetki nymfomanky ktore vzdychaju pri kazdom obsuchnuti .....a psycholog pri tejto veci by bol asi zbytocny vsak nie sme blaznive