nervozita

Príspevok v téme: nervozita
denda

Ahojte,mam opakujuci sa problem s mojim ja.Vzdy ked pridem na skusku a mam pred skusajucim odpovedat,tak pomaly neviem ako sa volam,som nervozna a nedokazem odpovedat na primitivnu otazku a pritom to viem.Jednoducho som uplne mimo a neviem si s tym rady, stava sa to pri kazdej jednej skuske a nie len pri skuske aj pri inych prilezitostiach.Neviem to jednoducho zmenit je to vo mne.Mate takyto problem a viete ako ho vyriesit? Skuste mi pomoct,dakujem.

ddt

Valeriánová tinktúra
Už od staroveku sa proti nepokoju, rozladenosti, rozrušenosti a tréme používa valeriánová tinktúra. Tí, ktorí tvrdia, že je to len uspávací prostriedok pre staršie dámy, sú na veľkom omyle. V nižších dávkach pôsobí výťažok z valeriány povzbudzujúco a pomáha sústrediť sa na riešenie rozličných úloh. Dva až trikrát denne rozmiešajte niekoľko kvapiek valeriánovej tinktúry (spolu je to pol čajovej lyžičky denne) v pohári vody a tréma ustúpi bez akýchkoľvek vedľajších príznakov. Valeriánové kvapky odborníci odporúčajú užívať pri nečakaných stresových situáciách. Mám to vyskúšané a celkom mi pomohli, ale netreba užívanie preháňať. Ozaj iba v strese.