Vysoky cholesterol

lora

caute. u nas v rodine ma vysoky cholesterol kazdy, preto kazdy aj dostane infarkt.. moj maly ho ma zvyseny od 9 rokov a to vobec nejeme nic take.. ani mastne maso, ani vajcia vo velkej miere.. udajne je to geneticke, asi ano, ved ja sa liecim na podvyzivu ale nikdy mi v labaku nezabudnu najst zvyseny cholesterol..

slusny_muz

Ahojte. Cholesterol, by nase telo ani nemuselo prijmat lebo si ho vie vyrobit dost. ALe kedze sme vsezravci, tak prijmame aj zivocisnu potravu (vajcia, tuk,....). Samozrejeme ze cim menej prijmame cholesterolu externe tzm lepsie. Ale ak mame stae vysoke hladiny cholesterolu v krvi, treba to liecit, ci uz medikamentami alebo domacimi receptami. Napr. vitamin C znizuje hladinu cholesterolu v krvi. Hlavne to je dobre sledovat, inak sa nam upchaju cievy a dostaneme infarkt...

zdravystyl

LUDKOVIA...
Ak mate problemy stym cholesterolom tak ako jedna pani tu pisala Antilipidovy caj odporucam ja taktiez,Ak si ho chcete kupit..Poradim kde a ako..

Dik,

Viki,

mircoman

To ze clovek je tabletky alebo cesnak tak tomu moc nenapomoze pokial sa vo vasom jedalnicku nachadzaju najme prepalene tuky, napriklad opecenu slanink atd. Treba uprednostnovat rastlinne oleje pred zivocisnymi i ked niekedy sa moze jednat o vynimku napriklad taky losos ci makrela vam neublizi. Neviem co sa vo vasom jedalnom listu nachadza ale najlepsie by bolo keby ste si zistili informacie o potravinach na ktore dostavate slinky.

kolka

Viem Ti pomoct, poznam ucinnu kombinaciu prirodnych preparatov, kde po 2 tyzdnoch - mesiaci budes mat cholesterol v norme. Napis mi mail. Odpoviem Ti.

frantho

ako vysoky cholesterol je dost relativny pojem pre niekoho je to malo pre niekoho vela .. co takto uviest cislo ? ja mam 4,6

kačenka

doporučujem jesť hodne cibule a cesnaku.
Moja strava je prišerna - masna, nezdrava,
uponahlana, atď, atď, pohybu malo, onkologicky pacient, ale hladinu cholesterolu mam taku, ze mi ju kazdy zavidi... /rozbor krvi mi robia kadze 3 mesiace a vzdy je to OK/ a lekar tvrdi, ze to bude vdaka tomu cesnaku a cibuli
:-)

123456

PU ERH CAJ

MOJA MAMA ODKEDY HO PIJE MA KRASNE VYSLEDKY... A POTOM ECE TAKY ROIBOOS CAJIK, ZELENY CAJIK...

TOTO PIJE DENNE A VYSLEDKY SU PARADNE...

SKUS ECE LECITIN... V KAPSULIACH...