Vysoky cholesterol

Ute

Aj pri prísnej úprave stravy by mal byť jedálny lístok pestrý. Tá zelenina, ovocie, vláknina je uvedená ako prospešná strava pre telo. Ak veľmi znížite príjem tukov môžete mať problém so žlčníkom, preto je potrebné prijímať aj tuky - ale aké, koľko atď. Je to celá veda okolo takejto úpravy stravy a všetko sú to veľmi dôležité fakty, s ktorými je potrebné sa oboznámiť !

Ute

Proti vysokému cholesterolu:
1. prísne upraviť stravovanie: v stravovaní obmedziť tuky, ale aj sladkosti a cukor!!!, obmedziť mäso!, jesť zeleninu, ovocie, vlákninu
2. neprejedať sa,
3. jedlo si rozdeliť na malé dávky hoci viacej dávok
4. pravidelne sa hýbať - venovať sa pohybu z ktorého má radosť
5. atď. ...
Je to ťažké dodržať také stravovanie a nefunguje tá zmena zo dňa na deň, skôr je to záležitosť (ako u koho) mesiacov alebo rokov!!! Ale dá sa to.

iberia

No teda neviem, ale po dvoch mesiacoch vysadenia statínov a nasadenia Cholesten mi sa naopak zvýšil cholesterol. S liekmi 5.2 a po tomto cholestene 7,6 a podotýkam, že nejem vyprážané a nič mastné.

cholesten

cholesten.sk Zatím nejlepší přírodní přípravek,který na trhu existuje..Mám celoživotně zvýšený cholesterol a chemické prášky jsem odmítla užívat.Cholesten jsem zkrátka riskla a vyplatilo se to.Dnes mě moje paní doktorka pochválila,jaké mám výsledky.Před užíváním jsem měla cholesterol 7,5 a nyní po měsíci užívání hladina klesla na 5,1,což je úžasné.

michal13

ak mate hocijake zdravotne problemy skuste vyskusat produkty tianshi je to cinska medicina kontaktujte ma na Nufi.nufi@zoznam.sk

janík

nuž ,keď nič z toho, čo tu dolu popísali nepmôže,dajte si preliečiť pečeň,lebo ona je výrobcom cholesterolu-zdravá pečeň,zdraví cholesterol(akupunktúra)

marka47

Skús liečebnú výživu z -odkaz odstránený- ,konkrétne Cesnak s petržlenom + Lkvb6 Malo by pomôcť znížiť cholesterol aj hmotnosť. Inak samozrejme dávať pozor na to, čo ješ a vyhýbať sa stresu, ten má tiež svoj podiel na zvýšenej hladine choresterolu.

maik

Vysoký cholesterol sa inými slovami volá "tichý zabijak". Neriešenie tohto problému môže privodiť infart - ako niektorí píšu. Spôsobuje ho otázka životosprávy, stresu, ...účinne dáva do normálu - aj všetky ďalšie orgány gel z aloe vera barbadensis miller. Z praxe je to potvrdené a odskúšané, je veľmi účinný bez liekov, ktoré majú vedľajšie účinky.