Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

silné krče

jaja

odporúčam ti dať si liek na bolesť-panadol femina, panadol, ibuprofen, algifen-najlepšie ti tvoja detská lekárka poradí, ktorý môžeš užívať počas kŕčov a v akom množstve a ako často trebars každé 4hod, čí 6hod a odporúčam ti čaj z alchemilky, ešte lepší z myšieho chvostíka /zaberá s liekom super!!!/ a k tomu si termofor s horúcou vodou zabalený do uteráka prikladaj v posteli striedavo pod kríže a na podbruško striedavo. Ja som mávala vždy veľké bolesti až pokiaľ som neporodila a vždy mi len toto pomáhalo..sú to takmer všetky metódy, ako sa dá počas menzes zmierniť bolesť. Mávala som bolesti aj donedávna, ked som mala cystu na vaječníku a endometriozu a zrasty a strašné bolesti a pomáhalo mi to veľmi.Dúfam, že som dala dobrú radu nielen tebe! inak ten čaj by si mohla piť dlhodobo aspoň 1l denne aby si nemávala tie bolesti + vitamín Magne B6 /je to horčík s vit.B6-a je dobrý ako prevencia proti týmto krčom/.

mjanik

ak ti nič nepomôže,vyhľadaj akupunktúru,tá ti dá podbrušie do poriadku.Možno by stačili 2 alebo 3 sedenia a to stojí za to.

[zruseny12]

tak neviem, co na krce,ale nech ti mama, alebo ty si kup MAGNE B6.../Z LEKARNE/to ti pomoze lepsie znasat menzes...