je potrebny pezinok?

Príspevok v téme: je potrebny pezinok?
saaaaaaausa

idem na liecenie do pezinka s PPP..neviem ale,ci je to spravne riesenie,nemyslim si ze to potrebujem...mam bulimiu...bola som na jednom lieceni uz,na mesacnom.pomohlo mi to v tom ze sa snazim normalne stravovat..ale ja aj napriek normalnemu stravovaniu mam stale vycitky z jedla,dokonca take silne ze sa trestam,ublizujem si ked nieco ziem...ked sa podari vyvracat vyvracam ak je na domnou "straz"tak len vo vnutry placem ze jedlo musi byt vomne...fakt neviem,myslenie v poriadku nemam,ale ked nezvracam vzdy..ked je mama doma a kontorluje ma tak to nerobim tak neviem ci je pezinok potrebny..hm??:((

pusate

sakra pussate ty nechcem povedať čo....to ťa ešte neomrzelo kopírovať sem články z blogov?! si s tým totálne trapná,fuj

pussate

ahojte wšeci už som s5 a pokračujééém inak bolo tam super a tá spolužiačka čo schudla povedala že žrala jakúsi ,,tukožrútsku polievku,,či čo,ale že recept je jej tajomstvo a tam žrala celkom normálne aj ja aby som nebola podozrivá ale vždy som to potom tajne vygrcala,no našťastie ma nikdy pri tom nenačápalitak som ani malér nemala a boli sme na vééélkej túre výstup na taký kopec vysoký uff som sa riadne zapotilato miesto cvičenia ale od teraz už zasa začnem makať,lebo už som dlho necvičila,ked som bola vtedy v tom špitálitam sa nedalo,ale teraz to už nebudem tak dobre stíhať jak cez prázky...gymplfuuuuuuuj a učenie-hruuuuza,zajtra máme 0-tú blééale dosť už o škole nech si nekazím náladu račej si sem šmarím dáke to thinspíčko

lilinka9173

ale je.....vies, bulímia spojená so sebaposkodzovaním je tá najlepšia cesta ako sa do roka dostat na cintorín.....a to predpokladám nechces. sama to nezvládnes, takm dovol nech ti pomozu....

evcca

je tam aj oddelenie pre ppp-ckarky, ale uz ho nevedie dr.janoskova, ta tomu dala meno a vtedy to aj stalo za to. bola som tam dvakrat a janoskova mi tam ten druhy krat chybala, je fakt skvela. na nic sa nehra a vie pomoct.

sauuuuuuuusa

som z vychodu :)
a vyliecit sa chcem...lebo mne tiez nerobi radost tolko sa obmedzovat v jedle,a rozmyslat,ci mam jedlo ziest,ci bude prilezitost zvracat,alebo ci mam zas hladovat..a tak:(

kyblik_

a stale si myslis ze uz nemas PPP? ked tam citam niektore riadky tak stale tam mas veci ktore su dost zlozite a zvezujuce:(
modli sa skor aby si mala silu a nie aby si mala anorexiu
ja ked tak rozmyslam tak sice si moju PPP nechcem pustit lebo je to akoby moj svet ale na druhej strane si hovorim (o trosku lepsie myslenie iked nic moc) ze normalnou stravou by som schudla skor a trvalejsie nez takymto trapenim a obmedzovanim a kaslanim si travenia a zdravia
a ako si na tom pocitovo? chces sa vyliecit? aspon trosku? alebo tam ides len s tym ze aby si to mala cim skor za sebou?