pre ppp-ckarky

somtuzasa

Elle

dufam ze nebudem zniet indiskretne, ale mozes prosim prezradit, kolko mas rokov? A kolko rokov mas bulimiu? A este - ci to bolo chcene, to tehotenstvo a ak ano - ci to neslo tazko kvoli chorobe, otehotniet... Mam kazdu chvilu 29 a v poslednej dobe sa dost zamyslam nad tym, kedy by bolo vhodne mat prve dieta a ci vobec. Tak sa mi prosim pokus odpovedat:))

somtuzasa

Evcca

pozeram, ze fakt bieda, to ozaj nikto nema zaujem sa z tejto MIZERIE vyhrabat? Pokial ide o mna - hlasim sa este raz - zaväzne :)))

elle

Prepacte ze sa miesam, Zuju a nemozes mat Candidu ked mas taku neodolatelnu chut na sladke? Ja som bola podobne na tom, ked som nechcela pribrat z cukroviniek a inych sladkosti, prejedavala som sa ovocim. Neodolala som vsak zakuskom a cokolade. Neskor som bola u cinskeho liecitela a on ma upozornil na candidu v tenkom creve a gynekolog mi tiez potvrdil tuto diagnozu. Mimochodom tiez sa liecim z bulimie, som v druhom mesiaci tehotenstva, tak uz druhy mesiac som "abstinent". Verim tomu ze navzdy. Drzim palce dievcata :-)