pre ppp-ckarky

ada16

Nooo ja rada by som nekedy prisla len ja nepoznam Nitru:D:D:D:D:D:D:D:Dby ma musel volakto prist pockat alebo coooo:D:D:D:D

somtuzasa

Noooooo, 3 je pekne číslo, ale čo takto 13, 23, 33... baby, však sa nakopnite, ja myslím že by v tom bol aj kopec recesie. A ak by vám to aj nepomohlo - uškodiť to nemôže, no nie? Každopádne - ja už sa neviem dočkať a pevne verím, že sa to čochvíľa rozbehne... tak prispejte svojou troškou, hm?

evcca

ahoj, stretnutia budu byvat raz tyzdenne, par bab s ppp sa navzajom podporuju v liecbe, pomahaju si v zlych chvilkach, mas sa komu vyrozpravat a necitis sa s problemom tak sama. kludne mi napis na mail, ak mas este nejake dotazy.

ada16

cawko prosim vas mohol by my niekto napisat viac o tom co sa deje v tej nitre bo uz vyse roka trpim bulimiou a rada by som s tym nieco robila,,,,aa rada by som sa tam prisla porozpravat,,,,ale neake blizsie informacie by my mohol niekto povedat?pls:)

somtuzasa

Baby,ved sa konecne zobudte! Teda aspon tie, co to nemate do tej Nitry az tak straaasne daleko. Ved to je uplne super, ze niekto obetuje svoju energiu a svoj volny cas a ponuka nam moznost, stretavat sa a rozoberat problemy - a to uplne zadara!!! Ved kto uz sa dnes len tak pre nic-za nic zaujima o to, ako sa citite, co vas trapi a co vas zamestnava a kto si vas vypocuje a povie vam, ze jeho trapi nieco podobne?No nebolo by to uplne skvele, sa sem tam stretnut a pokecat s milymi ludmi, ktori presne vedia, co nam neda spavat?

TAK POPREMYSLAJTE - a hlavne OZVITE SA!

somtuzasa

Evcca

prave som ti poslala mailik, tak dufam ze presiel. Zabudla som napisat kto som, tak aby si vedela - som to ja:)))