antikoncepcia a hnacka

Príspevok v téme: antikoncepcia a hnacka
jaja

ahoj, mala som dva dni hnacku a to boli posledne dva dni pred prestavku (7 dnova prestavka ked neberiem antikoncepciu), je mozne ze sa tie posledne dve tabletky dostatocne nevstrebali a tym padom som nebola chranena?mala som totiz dvakrat pohlavny styk ale partner sa do mna ani raz nespravil, teraz mam trosku strach ci som neotehotnela nejakym sposobom, vzdy sa nejaka chybicka vloudi, poculi ste uz o takych pripadoch?mate skusenosti?ako to je?dakujem za pomoc

gucciok85

Ja som nemala hnacku ked som vysadila HAK. Brala som to dlho od 17.rokov.Ked som mala 24 som s tym prestala.Precitala som vela zaujimavych clankov o HAK,ze co moze sposobovat,atd proste chcem mat zdrave deti. Ked som nebrala-zacali mi strasne padat vlasy,menstruovala som 1mesiac,ale tak ze jeden den som mala druhy nie a tak. Bola som u lekara a povedal mi ze je to normalne. predpisal mi lieky ,ale tie mi nepomohli,aby sa mi upravil menzes. potom po mesiaci prestala menstruacia, a po 2 tyzdnoch som mala zas, A tak to islo.
mne to uz liezlo na nervy,ale mala som asi dobre prevratene hormony

whee_ee

Bius, problém je, ak hnačka bola do štyroch hodín od užitia tabletky, samozrejme, že užívaj ďalej do konca blistra, ako normálne a chráň sa aspoň 7 dní ešte inak. VŠETKO MÁŠ V PRÍBALOVOM LETÁKU!

Bius

Ahojte, mala som včera hnačku, a užívam HAK asi 10 deň, ako dlho sa mám chrániť inou ochranou? Mám naďalej brať tabletky?

Katynka

Alebo mám nebodaj počítať tú 7-dňovú pauzu už odvtedy,ako som dostala hnačku a tabletky sa nevstrebávali?Je to úplne to isté,ako keby som ich nebrala vôbec?

jankaaaaaaaa

ked mavas stale hnacky, tak tabletky neber. daj si hned 7dnovu pauzu ak si uz v tretom tyzdni uzivania. a potom od noveho blistra si plne chranena. len dovtedy pouzivaj aj inu ochranu

Katynka

Jaja18: Určite sa tabletka vstrebala...v letáku som čítala,že sa vstrebáva tak cca 3-4 hodiny. Ja ju tiež beriem o tom istom čase,ale ako som písala - do hodiny ma prehnalo,takže sa nestihla vstrebať. Verím,že keď začnem nový blister,tak budem normálne chránená...

Jaja18

Mne sa stalo tiez nieco take. Uzivam HAK vcer o 19.00, ale prehnalo ma az nad ranom o 4.22. Myslim si, ze sa ta tabletka dstattocne vstebala . No nie?