Preco prave on???!!

Príspevok v téme: Preco prave on???!!
janka:(

ahojte bola som mlada mala som tesne pred 14tkou nemala som priatelov bola som skareda proste nesympaticka...na nete som spoznala uzasneho chalana Lubka proste chalan ako sa patri slusny zabavny atd...stretli sme sa skamaratili sme sa velmi...dala som sa k nemu do partie mali sme nasu krmicku kde sme chodili len nasa partia ...on bol nasim slnieckom..miuleho roku v auguste nam jeden vecer oznamil ze musi do nemocnice ze ma nador na zaludku ale tak vraj sa z tho dostane...optimizmus mu nechybal nikdy sem tam potreboval raz za mesaic byt sam vyvetrat sa a bolo vsetko zas ok.. po 3mesiacoch sa vratil z nemocnice s tym ze je vsetko na najlepsej ceste k tomu aby bol zdravy..kazdy na nom videl ze ho choroba zmenila..ale on stale vravel ze ked bude plakat nad rozliatym mliekom ze mu zivot utecie pomedzi prsty..zdalo sa ze sa pomalicky ale isto uzdravi..lenze vo februari tohto roku prisla jeho mama na to ze neberie lieky co ma..a tak ho donutila ist k lekarovi(na jedno vysetrenie uz nevem presne ako sa to vola ale take nieco co sa vsuva hadicka az do zaludka)...jeden den siel k lekarovi vecer prisiel ako vzdycky vonku povedal nam ze je vsetko ok a ze chce byt dnesny vecer sam ze mu nie je najlepsie ale ze je to len dusevny pocit tak siel domov...rano som si v telefone nasla SMS od jeho mamy: Lubos v noci na dnes zomrel...

chlapec plny snov a idealov plny zivot radosti elanu do zivota bol zo dna na den mrtvy...jeho mama s nim este vecer telefonovala z prace a rano ho nasla mrtveho..pitva potom ukazala ze umrel na nasledky velkeho vnutorneo krvacania..ten lekar coho den pred smrtou vysetroval si priznal chybu ze sa mu smykla trochu ruka ale ze si nemyslel ze to bude mat take nasledky.. malo!..dnes 2.9.2008 by oslavil svoje 18te narodeniny, no dnes je presne polroka co zomrel:(:( dodnes ked pocujeme pred krcmou piskanie brzd na bycikli,pocujem strkot strku pred krcmickou stale zijeme v nadeji ze sa tam objavi ON..lenze on uz nikdy nepride pre chybu blbeho lekara:(

marko

dojimave :-(... a po takychto pribehoch si coraz viac uvedomujem pominutelost zivota a to že zivot treba zit, nie prezivat, kazdu sekundu treba vyuzit, lebo nevieme ktora bude posledna

jaja_

Janka, smutny pribeh, oplakala si svojho kamarata nespocetnekrat, ale zivot je uz taky, zachovaj si nanho iba tu najkrajsiu spomienku....zivot ide dalej

asitak

keby mi zomrelo dieta isto by som nevzala mobil do ruky a nepisala jeho priatelom kamaratom smsky ze zomrel pride mi to dost divne... pribeh inak smutny ale take nieco je na kazdodennom poriadku...

nezabudka

vies, Janka, je to urcite nespravodlive, ale mozno to tak malo byt. ako hovoris, ked bol vazne chory, mozno by sa este dlhy cas trapil a nakoniec by ho choroba aj tak premohla, takze ho mozno takto Pan Boh vyslobodil.

skazaton

je mi to fakt luto, ale keby to bol jediny clovek co zomre tak ok, ale denne umiera desattisice ludi , jeden za druhym, takze z toho nebud smutna, a ber to tak ze toto caka uplne kazdeho, a mozno ho tam este niekde stretnes, co vies :)

janka:(

ja sa s tym nezmierim do konca zivota ze som ho tak skoro stratila bol to clovek ktory ma ako jediny donutil priznat si ze kazda chybicka na krase na povahe je na nieco dobra..:(..bola som pravdepoodobne posledny clvoek s ktorym hovoril zoci voci

karbo

velmi smutne ....az sa mi chce plakat a uz aj placem ....vzdy ked citam ale vidim v tv nieco taketo uvedomujem si ze si dnes nevazime co mame berieme to ako samozrejmost az raz sa stane nieco taketo.....drz sa dievca ...

sharon_23

Janka, je mi to velmi luto, tvoj pribeh je naozaj velmi smutny. Neviem najst spravne slova a aj ked si to uz pocula asi milionkrat, bud si ista, ze on je s vami aj nadalej, len ho nevidite. Teraz je krasnym anjelom, co vam pomaha a ani o tom mozno neviete.. a pamataj na to, ze clovek zomiera dvakrat - raz fyzicky a druhykrat, ked zomrie posledna spomienka nanho. Vidim, ze ste ho velmi lubili, myslite nanho dodnes, a tak ma pred sebou este dlhy zivot. Drzim palce, budte silni. pa