POMOZTE!!! nieje to asi normalne:o(

Príspevok v téme: POMOZTE!!! nieje to asi normalne:o(
imro5

ahojte..
priatelka je prvy rok na internate...
neviem, ci mne sviha, alebo co...ale stale, ked maju na nejakej izbe stretavku a su tam aj chalani...neviem, nejak ziarlim, alebo co...
viem,ze sa tam nic nedeje, ze je to baba, na ktoru sa mozem kazdopadne spolahnut...ale stale, ked to je, tek ma prepadne pocit...ze co ak???...co ak tam bude sa stretavat s inymi, bude s nimi castejsie, bude s nimi sranda...co ak sa zalubi???...:o(
nmozno je to preto..ze nejak mi to podvedome neda...viete, ze ja idem spat, a ona tem este do polnovci keca s chalanmi...nieje tam s nimi sama baba..ani to nieje na chlapcenskej izbe...ale..stale ma to serie...
Predtym to bolo tak,ze sme si kazdy vecer zatelefonovali a spolu isli spinkat...

PORADTE MI...nieze ma pre toto prestane mat rada...:o(

dakujem

eny

K laske patri ziarlivost, aj ked sa snazis akokolvek doverovat... S tym podla mna nic nenarobis. Hlavne to neprezen, napr. nepodozrievaj ju, lebo to moze dopadnut omnoho horsie.

rasto

imro5, iste riziko nevery vzdy existuje, ale asi jedine co mozes spravit, je pokusit sa byt pre svoju priatelku ten "pravy", proste musis byt taky, aby nemala ziadnu motivaciu ta podviest. snaz sa byt pre nu perfektny, najlepsi a najsamsuper.

sinka

tak ja neviem,ale to je riziko odlucenia,ze sa citime ohrozeni...zrejme preto,lebo bud nie sme si isty priatelom alebo sami sebou.

quixy

Rozpravas mi z duse...ja sa zamyslam uz nad sebou, ci som normalna...mam za sebou aj 3rocny vztah a nikdy som nebola taka ziarliva a domyslava ako teraz. Priatel skoncil skolu a pracuje v inom state.Stretava sa tam aj so Slovenkami a ja priserne ziarlim, stale ma zozieraju pochybnosti, co ak, co robi teraz, preco mi neprezvana, preco nema zapnuty mobil, s kym je...pred ocami mam uz katastroficke sceny rozchodu...az mi je niekedy do placu z toho, lebo sa citim ako schyzofrenik. Viem, ze to nieje normalne. Ze ja nie som v poriadku, hoci v predchadzajucom vztahu sa u mna nic podobne neprejavovalo, aj ked chodil priatel na skolu do ineho mesta a videli sme sa len cez vikend.Chcem prestat ziarlit, no to sa neda. som par dni v pohode, 2-3,a zas mi zacne nieco vrtat hlavou...AKO SA MAM TOHO ZBAVIT???!!!!!

imro5

lala...ja viem..ja si 100000razy poviem,ze nechcem byt uz taky...aj sa s tym vyrovnam..ale ked to pride...zasa...:o)
Asi ano..prestanem ziarlit...;o)
odo dneska som odborne povedane: "neziarliaci druh"...

diki lala...;o)

vies, sme spolu uz 2 roky a nechcem to pokazit...NECHCEM!!!...

lala

Sam sebe skodis,prestan tak silno ziarlit lebo to je uz chorobne.Stratis ju ak to budes dalej robit.Vztah sa zaklada na dovere dvoch ludi a Ty jej asi neveris,,,preco? nekaz si zivot a lasku okolo seba!