co s viditelnymi jazvami na tvari?

Katka87

No ked je cervena, este zbledne. Ale to bude este horsie. Skus si ju nejak osetrovat, cerstva jazva sa este da zmiernit. Vyborna je napr. biolampa, ale nie je najlacnejsia. Alebo silikonove kremy, s tym ale nemam skusenosti, len som o tom pocula, ze je to dobre. A dobre je to tiez masirovat.

Gabrielova

Ahojte, ja som mala skaredu vyrazku asi 1-2 tydne na cele..velmima to bolelo no na konci uz vobec..tak som sito skusila vytlacit a vyslo to v pohod..lenze uz presli 2 mesiace a jazvu mam este stale :( taku trocha cervenu jazvu..skor vidiet to jazvu nez tu jej farbu..ajmne by pomohli tie svedske kvapocky? dakujem dopredu za odpoved :)

dvaja

noo, mozem povedat za seba ze mam velmi skaredu (aspon pre mna) jazvu na lici a na druhom mam plasticke zasivanie pozdlz tvare, to moc nevidno, ale na tu jazvu som skusila kadeco a nic nepomohlo, uz som sa s tym zmierila, je to v pohode.... myslim, ze s tym vela nenarobite...,((

smutna

elanistka dakujem velmi pekne...tak skusala som stale tie svedske kvapky a aj nadalej ich pouzivam a myslim, ze pomahaju, jazvicku mam o nieco zahojenejsiu.Len ja som to predtym chcela mat sup sup zahojene, ale treba na to cas.. :-) diky moc

E l á n i s t k a

hello3
ked su maozaj malinke to newami hello pozri wed tam nemas jamisko ale iste ta to mrzi wies ak to zoberes fakt wazne a budes sa tomu wenowat tak asi po 40x ked si to budes prawidelne potierat tak to bude supco staci len trpezliwost ale zalezi aj od pokozky samoska

hello3

Elanistka chcem sa ta spytat,
mam taky isty problem ako SMUTNA.
mam na pleti (licach) jemne jamky po akne, ktore som si v puberte stale rypala. Podla toho co pises, aj tie dlhorocne jamky/jazvicky sa daju uhladit svedskymi kvapkami?
a ak ano ako dlho to podla teba potrva? dkujem

E l á n i s t k a

smutna
to newerim ze by swedske kwapocky nezabrali - wies mozno preto ze mne w poho zabrali tak toto nechápem uz ti fakt zbýwaju tie lasere :(