ako dlho??

Príspevok v téme: ako dlho??
smajla

viem ze sa vam to bude zdat smiesna otazka no ked to baba robi chalanovi ci uz rukou alebo ustami ako dlho zvycajne u vas trva kym sa chalan urobi?? pretoze mne sa zda ze mojmu priatelovi to trva dost dlho... nie ze by som na to pindala nooo ma to tak zaujima, ci je to len moje zdanie, alebo...

sofinka

no zozaciatku to bolo tazke,lebo mi tvalo trochu dlhsie prist na to co a ako,kedze bol moj prvy chalan v tomto,ale aj tak je to stale individualne niekedy sa spraavi po 30 sekundach a niekedy tak 2 min priblizne

nana

ako kedy. ked sme to spolu robili 1.krat (pre mna to bolo moj uplne prvykrat!) tak m to trvalo dlhsie. ja som nevedela, co a ako robit, a on to asi zo mna citil.. ale potom to islo naozaj ryxlo. ale ja vzdy pouzivam aj pery a jazyk.

duška

viete tento vtip: po svadbe, keď mladucha honila mlademu a nie a nie sa urobiť, že ju až ruka bolela mu vraví: už ma bolia ruky. On vraví: a na čo si sa vydávala??? CHYBA mladé dámy, treba viacej romantiky, predohry. Chlap musí byť taký nadržaný, že keď sa dotkneš či jazykom, alebo prštekom na hlavičke penisu, musí skučať, že prestan, lebo striekam. Ale len tak honiť, to nie, to je zle!!!