nieco neidentifikovatelne tam dole

miselka

prave som si pozrela co je to ten Zápal bartoliniho žľazy, ale ja to nemam na vnutornej strane maleho pysku, kde ten zapal vznika..ja to mam dole pod pyskom, niekde v strede medzi pyskom a konecnikom...cize to asi nie je spominane ze?

Ivka 1

Zápal bartoliniho žľazy sa odstraňuje chirurgicky ale pokiaľ si s tým nebola u
gynekológa nedá sa potvrdiť alebo vylúčiť,
že sa jedná práve o zápal. Mohol by na to
pomôcť propolisový krém,ktorý je antibakterálny a má hojivé účinky.Viac na
maile,ak mi napíšeš.

miselka

no mna to neboli tak ze sediet nemozem, mna to boli len ked si to chytim alebo natieram..casom to praskne? casom je aky pojem? tyzden - dva - mesiac...
nevies vlastne ze cim som toto docielila ze mam asi ten zapal zlazy?

včielka maja

tá vyražka je vlastne zápak bartolinyho žlazy, niekedy sa vytvorí pupák ktorý časom praskne a časom sa to zahojí ale ked to nepraskne a boli to tak ,že ani sedeiť nemožeš, tak musiš isť ku gynekologovi , ktorý to vlastne chirurgicky odstránim nareže a obsah vyčistí

stela7

ahooj..hej ako ked hcodim to necitim nic..ale ked som sa sprchovala tak som na to natrafilavies je to taka hrcka.ani nie vyrazka.lenze ja to mam tak pri pyskoch.ale ako vnutri..chapes..tak ja sa bojim co to moze byt.ked lezim to moc necitim.ale ako nahmatam si tam taku hrcku..

stela7

Ahojte.dnes som si nasla tak vedla pyskov taku hrcku..neviete co je to?na dotyk je to tvrde.a mooc sa bojim co to moze byt..pomozte...