Nedostatok sexu:(

Príspevok v téme: Nedostatok sexu:(
fialka

Ahojte, mam perfektneho chalana. Velmi dobre si spolu rozumieme aj co sa tyka sexu. Ale v poslednom case ma strasne vela prace, prerabaju doma aj dom a je stale strasne unaveny a nejako sa mu nechce do sexu. Ja ho nechcem nutit, ved viem ze ma toho vela...ale strasne po nou tuzim. Chcela by som ho nejako prekvapit a pripravit nejaky pekny vecer alebo nieco podobne....Ja to vazne potrebujem a uz mi ten sexik zacina chybat. Poradte nieco prosim. Ako by som ho mala navnadit, aby som ho rozvasnila?

zuzka*

no vies ernesta ako sa vravi s jedlom rastie chut, takze je uplne normalne, ze to chces stale....aj mne to chyba a dost, ale musim vydrzat pokial sa priatel nevrati domov....a o tych napadoch nemusis priatelovi rozpravat, ale skus ich priamo vyskusat a uvidis ako na to zareaguje, ak sa mu to bude pacit urcite sa prida...

ernesta

=(....aj ja chcem sex..uz som ho nemala asi 14dni!!!je normalne ze az tak velmi potrebujem sex!!ja lubim svojho priatela....nie len koli sexu...ale preto aky je to clovek!!no nechcem aby si to vysvetloval ze ho mam ako sexualnu hracku!!ja mam vzdy dajaky novy a stale viac nadrzany napad ako vylepsit sexualne radovanky...mam mu to stale hovorit???uz si pripadam hlupo...

vasa fialka

Ahoj adrica. Tak uz je to vsetko v starych kolajach. Zase si uzivame sexik, dokonca sme boli spolu aj na vikend mimo mesta:o)
Zuzka, tak nakoniec som vyckala a oplatilo sa. Dakujem vam baby:o)))

zuzka*

Najlepsie bude ak este chvilu vydrzis aj ked to je pre teba urcite tazke.Skus ho tym netrapit, ved ako sama vravis, ma toho dost, takze sa s tebou nemiluje preto, ze nechce, ale preto, ze je unaveny.Moj priatel jazdi na kamione a niekedy je doma len raz za mesiac, ale potom ten sex stoji fakt zato.Takze skus vydrzat a odmena bude urcite sladka.

fialka

Ahoj adrica, dakujem ti. Vcera sme sa bavili o tom a hovoril, ze je unaveny a to je cele.....a ze ma velmi lubi:) Tak vyskusam tu masaz:)))) Krasny den ti zelam:)

adrica

ahoj fialka! isty cas som mala ten isty problem ako tvoj priatel. nie je to preto, ze by po tebe netuzil, len je vycerpany. ale mna dokazala vzdy prebrat z unavy dobra masaz. povedz mu, ze ked je unaveny, tak ho pomasirujes. po kratkej masazi ho zacni rozmaznavat, bozkavaj ho na chrbte, na krku, na usku a neskor sa ho zacni dotykat na miestach ktore ma rad a o ktorych vies ze zaberu! u mna to zabralo, a zabralo to aj na mojho priatela ked bol unaveny. a potom uz mozete kludne zaspat:))!!vela stastia! pa

rainkovic

ahojte ja mam zas opacny problem s holkou,nechyba jej sex,a to vo mne vyvolava vela otazok,ci som na vine ja ci je na vine\"on\" alebo ona...ked sme spolu 14 dni vkuse tak sa milujeme asi 3-4 krat,neviem ci mam cakat viac,ale viem ze viec potrebujem aspon kazdy druhy den ked nie 3x do dna:)chapete ma...ak ste amli alebop nebodaj mate podobny problem poradte..dakujem Vam