Problemy "tam" dole...

Príspevok v téme: Problemy "tam" dole...
idontknow

dobry vecer chcela by som sa vas opytat castejsie,sa mi objavuju tam dole trhlinky myslim v oblasty velkych az malych pyskov.po malej potrebe to pri utierani boli je to cervene,je tam akoby mala ranka niekedy ale uplne malilinko krvaca.neviete mi porafit co sa to deje alebo nejake skusenosti ako to liecit a tak vopred dakujem...

danocka

ahoj, aj ja mam da sa povedat podobny problem, len sa mi to objavuje po sexe a u priatela tiez. male trhlinky, ktrore trosku krvacaju a stipe to..mavam aj kvasinkovu infekciu, tak mozno je to aj kvoli tomu, ked to nieje doliecene, posva je citliva, skor sa podrazdi..ale aj ja by som potrebovala s tymto poradit..niekedy stracam aj chut na sex, ked si predstavim tu bolest a stipanie po tom..

tanacase

moze to byt herpes...bolestiva zalezitost hlavne prvy krat, prenasa sa pohlavne...fungicin je dobra vec tiez cajovnikovy olej ktory je vyrazne antysepticky...odporucam doktora:}

hapacabanna

Ahoj,aj ja som to obcas mavala.Natierala som si to Fungicidinom a pomohlo to.Skusit mozes aj repikove kupele,namocis sa do toho a kazdy vecer si to oplachujes.Skus,uvidis.