Bielenie zubov...

Príspevok v téme: Bielenie zubov...
T_Janulienka

ahojte..viem poviete si co sa tato blba pyta ci nevie ze existuju bielace zubne pasty tak hned vam odpoviem ze viem len u mna akosi nefunguju prave naopak..uz geneticky mam dane zlte zuby..lenze oni zltnu cim dlaej tym viac...neviete nieco lepsie nez bieliace zubne pasty co by pomohlo? hoci nejaky babsky recept hocico dakujem Janka:)

sara

Ja este doplnim, ZOOM metoda stoji takmer 10 000. Aj mna to nadchlo, ale pockam si kym budem velka a bohata a budem si to moct dovolit. V realnejsom pripade si pockam na krasnu bielu protezu ;-)

alexxxx

Dajte si vybielit zuby u zubarky ZOOM metodou,ja som mala zlte zuby a teraz su uplne super biele ani som neverila,ze by to mohlo az tak vybielit.je to super iba odporucam.Soda bikarbona nici sklovinu!

monica gazpio

Ahojte, aj ja som si chcela dať vybieliť zuby, pýtala som sa mojej zubárky, či môžem a ona mi povedala, že bielenie je čistá blbosť, pretože to môže poškodiť sklovinu a potom sa zuby ešte horšie kazia. Skúšala som sódu bikarbónu, ale mne strašne krvácali ďasná, takže túto metódu určite nie. Keď už skús zubnú pastu Aqafresh, to nie je reklama, keď som si s ňou umývala zuby tak som ich mala trochu belšie pochválili ma za to, ale zázraky od toho nečakaj T_Janulienka, lebo háčik je v tom, že keď ju prestaneš používať tak, sa Ti vráti pôvodná farba zubov. Moja rada znie: keď chceš mať zdravé zuby, tak pasty striedaj.

Hapacabanna

Babske recepty nie vzdy u kazdeho mozu ucinkovat.Ja by som poradila bielenie zubor u dentalneho odbornika.Je to nakladne,ale ucinne.Ale vies co sa hovori?Ze zazltnute zuby su odolnejsie voci kazom a je to pravda.

aduliena

Janulienka, pochybujem, že ak to skúsiš raz, tak uvidíš nejaký výsledok. To musíš skúšať dlhšiu dobu. Ale všetky tieto domáce rady ako citrónová šťava, sóda bikarbóna alebo kypriaci prášok, to všetko poškodzuje sklovinu. Ak máš geneticky dané, že máš žltú sklovinu, nepomôže ti to. Jedine odborné bielenie u zubára.

marshka

no babský recept je vraj sóda bikarbóna, dať na kefku a pošúchať, ale neviem, či je to práve to najlepšie pre sklovinu