Pád v tehotenstve

jaLENja

Ja som odpadla v prvom trimestri, okamžite som šla k lekárovi, aby skontrolovali malé, lebo som nevedela, či som spadla na brucho alebo či som si neudrela hlavu. Našťastie, placenta sa neodlupovala a všetko bolo v poriadku. Netreba to podceňovať, radšej ísť zbytočne ako neísť a spôsobiť si tým veľké problémy.

isabella

lenka, bolo by vhodne navstivit lekara, aby ta skontroloval, ci je vsetko v poriadku... inak ak nemas bolesti ani krvacanie, tak by podla mna aj po pade malo byt vsetko ok, ale ako vravim, rozhodne to treba prekonzultovat

23Lenka23

Ahojte som v 10tt a dnes rano som spadla so schodou tak ze som si udrela chrbat a aj zadok...myslite ze to moze ohrozit moje nenarodene dietatko...velmi sa bojim neviem co robit.Treba navstivit lekara po takom pade???Dakujem vopred LENKA

sPORTPARK

zDRAVíM CHCEM SA SPýTAť DNES SOM 2 KRáT SPADLA NA ZADOK DO SNEHU SOM V 20 TýžDNI MôžE SA MI NIEčO STAťm?

ajja

no tak mne sa podarilo strepat sa
so sedemmesacnym bruchalom cez kovovu stolicku, a to som si ju ja sama dala na lezato na zem medzi dvere, piekla som v kuchyni, rura bola horuca, nechcela som, aby maly - 15 mesacny, ktory sa hral v obyvacke neprisiel k rure, < dvere som chcela mat otvorene, aby som nanho videla> po case som sla za nim a ja som uplne zabudla na tu stolicku, kvoli bruchu som ju ani nevidela, roztiahla som sa v celej svojej dlzke a vahe cez tie kovove nohy, strasne som sa zlakla, boli sme na pohotovosti, nastastie nemalo to ziadne zle nasledky, aj ked som mala modriny cez cele brusko

luci

Ahojte baby!!!! Neviem, co je to za ironiu osudu s tymto tyzdnom, ale dnes som sa zrubala zo schodov v dome... Vlastne som sa letmo suchla po schodoch, lebo som sa drzala zabradlia, ale na kolko som v 30 tt., tak som sa riadne zlakla... Ale zda sa , ze vsetko je OK...

atamka7

Nilá Dušana, tuším to bol zakliaty týždeň, som v 20. týždni a v sobotu spadla som zo schodov...tiež len po zadku, na ktorom mám riadnu modrinu a mám trošku obitú ruku.....držme si palce a dávajeme si pozor

dusana

a co tak pad v 21.tyzdni? myslite, ze to mohlo ohrozit moje babo? Brusko som neudrela ani trosku, ani boky, len pod zadkom ako zacina stehno.. srdiecko mu nadalej bije, lebo som bola u lekara, aj pohyby citim.. len ci mu to nejako neublizilo.. poradte

wwwww

agina, prvych 6 tyzdnov, dama je v 9 tt...
Ked ma embryo/plod prezit, tak prezije aj skakanie s padakom, ked nie, nepomozu ani vylozene nohy...