Nechraneny sex a menstruacia

Príspevok v téme: Nechraneny sex a menstruacia
eve-lin

Mam 20rokov a vzdy si s priatelom davame pri sexe pozor tentoraz sme vsak nepouzili ochranu priatel mi vravel ze si je na sto percent isty ze mu neuslo nikdy ani trosku ja som vsak uplne nervozna pretoze mi us 6ty den meska menstruacia a povecine ju mam celkom pravidelnu neberem antikoncepciu. Robila som si tehotensky test ktory mi vysiel negatyvne ale robila som si ho poobede a vela som sa predtym npisala takze to mohlo vysledok ovplivnit dnes som isla aj ku gynekologovi ibaze ma este tyzden doovolenku a ja mam vazne strach chcem sa spytat ked je zena tehotna ake priznaky ma ci vobec nejake ma ak je tak max 2tyzdne tehotna ci aj tehhotna zena ma napriklad takky ten vytok alebo tak.

deffo

Chcem sa opýtať...mal som s priateľkov sex cez menštruáciu..a použili sme aj ochranu no ráno jej bolo zle a natiahlo ju asi 3x a vracala takým žltým.. čo to môže byť?

Kitty272

čaute baby...ja sa tiež chcem spytat,lebo sa mi stala taka vec...brala som mesiac antikoncepciu,ked som ju dobrala,tak o tri dni som dostala menzes,pocas toho sme s priatelom mali nechraneny sex a urobil sa do mna niekolko krat...je od vtedy nieco vyse mesiaca,už 9 dni mi meska menzes,ale test mi vysiel negativny...myslite,ze som tehotna?doktorka mi dala vyvolavacku pred dvoma dnami,ale nic...pichava ma v podbrusku,byvam nejaka dost unavena a tak ze ci to moze suvisiet...prosim poradte:-)

miška18

zena nemoze otehotniet iba v prvom tyzdni cyklu cize v prvych dnoch po menstruacii pokial sa este vajicko nevyplavilo z vajecnikov.presny pocet dni je u kazdeho individualny.pohlavny styk bez ochrany sa z hygienickych dovodov a z dovodov zvysenej nachylnosti k infekcii pohlavnych organov pocas menstruacie neodporuca...

nikoleta0

chcem sa vas opytat ze ci zena moze otehotniet pocas menstruacie ale ja som snim ani nespala on nebol vo mne on mal iba prilozeny takze dnu nebol a som nervozna a neni som si ista ci sa nieco moze stat alebo nie dakujem.

musska

Lenka, sa nemahaj ani:)) ver tomu, ze to, ako a kedy moze zena otehotniet proste niektorym nevysvetlis, je to nieco ako bermudsky trojuholnik :DDDD

lenuliatko

ano moze.staci sa pozriet nizsie na odpovede.ja zalozim asi osobitnu temu pre vas baby.otehotniet mozes :pocas plodnych dni(vacsia pravdepodobnost),pocas neplodnych dni(je iba mensia pravdepodobnost)aj pocas menzesu.aj ked dostanes menzes neznamena to hned ze nie si tehotna.niekedy sa stava ze zeny maju prve menzes.ale nie je to take caste.cize ak si chcete byt 100%iste urobte si test.