JAZVY NA PLETI PO AKNE

ivka900

Čaute mohli by ste mi prosím napísať kde sa dajú zohnať tie švédske kvapky, hladala som na nete, ale nič

kara

usiko-neviem ti odoslat e mail,vracia sa mi,nehodiš nej.info,ci mas iba plnu schranku,al.novú adresu,rada by som Ťa kontaktovala!!!diky

jijij

jazvicka podla toho co si napisala nejde v tvojom pripade o nic hrozne. Ja mam jazvy po akne teda dost vyrazne a uprimne povedane mi nic zatial moc nepomohlo. A to som uz bol aj na glykopeele aj na zbrusovani laserom:( Ale kazdy sme iny, ja by som ti tiez odporucila skor ten glykopeel, je lacnejsi a niekomu to vazne pomoze.

usiko

JAZVICKA, ja som si dala odstranit jazvicky po akne, este v roku 2000 v kosiciach na plastike. mala som take dierky v licach, poznas, ked som si nanasala krem, tak v nich zistava...no, pre niekoho banalne, pre mna dolezite a hlavne neprijemne....tak som isla na konzultacie, objednali ma na operaciu, pred op. som dostala tbl. na uvolneneie a zacali, nebolelo, ba som sa s nimi pocas zakroku aj rozpravala, aj som sa smiala, to vsetko ta tabletka...takze mi zbrusili, myslim prve tri vrstvy koze, koza ich ma asi 7, mala som tvar cervenu a citlivu, dali mi to do obvazov, sietky a na druhy den domov.....potom som si to omyvala harmancekom, repikom a natieral 2 krat denne takym gelom proti jazvickam neviem meno, ale je na baze extrakti z cibule, dostanes v lekarni...zaplatila som za operation 15000 korun, cele lica mi zbrusili...aj ked nie je plet hladka ako babatko, je to o poznanie, o obrovske poznanie lepsie a mne sa tym padom zvysilo sebavedomie a zacala som sa citit pekna.....co som dovtedy nezazila....som stastna, ze som to urobila a keby som si mala znovu vybrat, isla by som este raz...ale uy mi to netrebz....ak chces blizsie informacie, co a ako, ako som to potom liecila, a tak, napis na myshryz2@yahoo.co.uk....

fab

mal som svedske kvapky ale vobec to nepomohlo a ani chemicky peeling mi nepomohol, ja uz nviem co mam robit, asi skusim ten laser, ale tiez uz tomu ani neverim..

vonkajsiavyziva

V rvom rade by som odporučila hĺbkovo čiastiacu masku a potom celú sadu kozmetiky na mastnú pleť. V každom prípade odporúčam, zmeniť kozmetiku na prírodnú!!!! viac info cez e-mail

renca

ahojte baby.ja si uz liecim akne 3 roky takze priblizne uz viem co zabera.na zaciatku som mala srasne velke vyrazky v oblasti tvare a mala som laser ale to bolo dost slabe na tak velke akne ale ked mi to learka vyliecila tabletkami ,,ROAKUTAN\"a potom mi dala laser aj s inymi liekmi tak to je ovela lepsie a na jazvycky je aj tak najlepsi hlboky chemicky peeling tam je vysledok zaruceny tak radsj kaslite na prachy a dajte si to a budete sa citit užasne to vam zarucujem papa