Urologický/gynekologický problém?

Príspevok v téme: Urologický/gynekologický problém?
thanks

Ahojte. Už asi 2 mesiace sa liečim. Mám problém pri močení. Nič ma nepáli, nereže, nemám krv v moči. Len vždy na konci ma zabolí. Navyše ma to niekedy bolí aj pri obyčajnom sedení. Niekedy aj akoby svrbí. Teraz mám už pocit, akoby to bolo v tom zhybe, ktorý sa nachádza hneď vpredu, pred pyskami, pred vchodom do pošvy. Niekde vo vnútri. Neviem čo mi presne je, lebo urológ povedal, že mám netypické príznaky, ale naposledy mi kultiváciou zistil prítomnosť kožnej baktérie Staphylococus sp., tak mi dal Sumamed. Okrem toho som nedávno bola aj u gynekologičky, lebo ma nezvyčajne boleli vaječníky. Povedala mi, že to vyzerá tak, akoby už doznel zápal pravého vaječníka a nasadila mi lieky, ktoré pomôžu aj na mechúr aj na vaječník. Ešte stále ich užívam, ale mám aj tie nezvyčajné pocity. Už neviem, čo mám robiť. Urológ povedal, že mi to asi prechádza zo ženskej strany na močový mechúr. Ja mám pocit, že som najprv mala problém s mechúrom. Neviem, či mám podráždený mechúr od sexu, alebo čo. Mali ste niektoré podobný problém????? Myslíte, že budem dakedy v poriadku????

neviemčo

To je aj môj problém. Gynekológ ma poslal k urologovi, urológ ku gynekológovi a ten nevedel čo, tak mi povedal, že je to chrbtica. Ja som ale chytila niečo z bazéna (už si nepamätám). Brala som cyprofloxacín, Nolicín a teraz Urovaxom. Moje bolesti trvajú už ale 5 mesiacov a mám toho dosť. Ja mám tiež trošku problém s močovými cestami, takže sa môj problém točí dookola. Urologické čaje a podobné veci nezaberajú.

adka84

ahojky ked som si precitala tvoj prispevok ako keby som citala to co sa pred nedavnom stalo mne vlastne este stale cakam na vysledky krvia mocu.JA som hned chcela ist k urologovi ale moja "skvela"obvodna najskor mi dala antibiotika Abaktal.Zajtra by som mala mat vysledky z krvi potom tu napisem jak to dopadlo.Presne som to mala ja take neopisatelne proste na konci mocenia taky divny pocit ako nejaka zaklopka keby tam bola alebo co???bola som aj u gynekologicky tiez aj ja to mam asi prepojene tam mi dala take vaginalne gulicky a cakam na vysledky ci tiez nemam nejaku bakteriu:-( som z toho dost nervozna dufam ze to bude ok.A tiez som premyslala ze ci to nemoze byt z milovania ci co??a ako si teraz po case na tom ty?lepsie?

lea

skus urologicke caje a dake doplnky z lekarne na mocove testy a tiez probiotika, lebo tie antibiotika ti uz znicili aj vhodne bakterie, mne pomahaju Laktobacily od Swiss formula, ale su dost drahe. na imunitu celkovo pomaha Imunoglukan, tiez tabletky. sex vylucit az do uplneho vyliecenia, inak hrozi reinfekcia a to je potom zacarovany kruh

deniska

Niekoľko rokov mám výtok. Na gynekológii mi robili všeliaké testy a všetky výsledky boli dobré. Poradiť mi nevedeli. Prosím poraďte mi, čo mám robiť. Ďakujem

Ivka 1

Myslím,že budeš v poriadku. Doplnky výživy na prírodnej báze pomáhajú aj pri
zdravotných ťažkostiach ako máš . Napíš mi na mail ak chceš,napíšem Ti viac.